تجهیزات الکترونیک و ابزار دقیق بهروز عرضه کننده انواع تجهیزات اندازه گیری، آموزشی و آزمایشگاهی، نقشه برداری، عمران و ...

فارسی  |  Enlgish   امروز شنبه ۱۳۹۳ دهم آبان
محصولات
ورود اعضا
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد
تجهیزات آزمایشگاهی
مشخصات محصول

رطوبت سنج غلات و حبوبات GAC plus

HUMIDITY Mini GAC plus
رطوبت سنج غلات و حبوبات مدل GAC plus به وسیله تجزیه و تحلیل میزان رطوبت درصد دقیقی از رطوبت دانه ها و غلات را به کاربران ارائه می دهد.
با قابلیت اندازه گیری رطوبت غلات و حبوبات با سرعت اندازه گیری بسیار بالا
دانه هابا قابلیت تجزیه و تحلیل دقیق رطوبتgac
با قابلیت اندازه گیری وزن مخصوص mini gac
با قابلیت کالیبراسیون راحت از طریق پورت
جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.
تاريخ معرفي: ۱۳۹۳/۱/۲۶
برند: Dickey-John
گارانتي : یکسال ضمانت نامه کتبی و 10 سال خدمات پس از فروش BTM
كد محصول : 10252134
تماس بگیرید 


رطوبت سنج غلات و حبوبات مدل GAC plus قادر به تجزیه و تحلیل دقیق رطوبت و اندازه گیری وزن مخصوص غلات و دانه ها می باشد.رطوبت سنج غلات و حبوبات مدل GAC plus به وسیله تجزیه و تحلیل میزان رطوبت درصد دقیقی از رطوبت دانه ها و غلات را به کاربران ارائه می دهدو جهت مشخصات بیشتر پی دی اف را دانلود فرمایید.
 
مشخصات فنی دستگاه :
 - با قابلیت اندازه گیری رطوبت غلات با سرعت اندازه گیری بالا که در دو نسخه طراحی شده است
 - با قابلیت تجزیه و تحلیل دقیق رطوبتgac
 - با قابلیت اندازه گیری وزن مخصوص mini gac
 - با قابلیت کالیبراسیون راحت از طریق پورت usb
 - با قابلیت حمل و نقل ساده
 - با قابلیت اندازه گیری بیش از 450 نوع دانه
 جهت دریافت دیتا شیت کالا روی عکس کلیک کنید
 
نام های دیگر دستگاه : رطوبت سنج  ، دما سنج ، رطوبت سنج جامدات نفوذی ، ديتالاگر ، ترمومتر ، دوربين حرارتي ، دماسنج ديجيتال ، ترمومتر ليزري ، رطوبت سنج جامدات ، ترمومتر تماسي ، ترمومتر غير تماسي ، رطوبت سنج چوب ، رطوبت سنج غلات ، رطوبت سنج خاک ، رطوبت سنج دیجیتال

نظرات شماامتياز کاربران 0 از 5

نام:


امتياز:
 


توضيحات:


 


معرفی این محصول به دوستان

نام شما
ایمیل دوست شما
  

محصولات مرتبط
شرکت بهروز تامین کننده انواع رطوبت سنج دقیق دانه تحت شرایط مزرعه درامینسکی مدل DRAMINSKI GMS می باشد که این رطوبت سنج دارای ساخت و ساز بسیار بادوام بوده و قادر است میزان رطوبت در انواع دانه های کشاورزی را اندازه گیری کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.

دستگاه رطوبت سنج غلات ، رطوبت سنج آرد جی وون G-WON GMK-308 با دقت و به سرعت رطوبت آرد را اندازه گیری می کند . رطوبت سنج آرد جی وون G-WON GMK-308 مانع از زیان های تجاری ناشی از رطوبت می شود و با توجه به وابسته بودن کیفیت و قیمت آرد به میزان رطوبت آن یک دستگاه پرکاربرد و مهم به شمار می رود. فروش رطوبت سنج و قیمت رطوبت سنج آرد در شرکت بهروز صورت گرفته و موجود می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.

رطوبت سنج غلات و حبوبات GMM Pro قابل به اندازه گیری رطوبت غلات و حبوبات برای تولید کنندگان بزرگ غلات می باشد. با قابلیت اندازه گیری سریع و دقیق رطوبت غلات و حبوبات توسط دستگاه جی ام ام پرو تجهیزات اساسی: با قابلیت استفاده برای تولید کنندگان عمده غلات با قابلیت استفاده برای تولید کنندگان علوفه و شرکت های که کار خرید و فروش و ذخیره دانه ها را دارند با قابلیت استفاده جهت تست کردن دانه های خریداری شده از خارج از کشور جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک نمایید.

رطوبت سنج غلات ، رطوبت سنج بذر جی وون G-WON GMK-503S دارای قابلیت هایی مانند چک کردن محتوای رطوبت در بذرها به طور دقیق و سریع می باشد و نیز دربرآورد نرخ تولید بذرها به صورت پیشرفته و همچنین مشخص کردن هزینه های کیفی و کمی بر طبق محتوای رطوبت برای کسب و کار بسیار مفید است. قیمت رطوبت سنج غلات تنها در شرکت بهروز ، بزرگترین فروشنده . پخش کننده انواع تجهیزات تست و اندازه گیری در ایران موجود می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید.


مرکز تخصصی طراحی سایت سینام - بهینه سازی سایت (سئو): ایرسئو