مولتی متر و تستر smd

 قیمت مولتی متر و تستر smd  چند است؟ نمایندگی مولتی متر و تستر smd  کجاست؟ بهترین مولتی متر و تستر smd  چیست؟ مولتی متر و تستر smd  خوب چیست؟ کاربرد مولتی متر و تستر smd  در برق  چیست؟ کاربرد مولتی متر و تستر smd  در صنعت چیست ؟ 

مولتی متر و تستر smd  چیست؟

مولتی متر و تستر smd دستگاهی است که برای مشاهده پارامترهای مختلف مدارها و قطعات الکترونیکی از قبیل ولتاژ یا اختلاف پتانسیل و امپراژ یا جریان و مقاومت الکتریکی که می‌توان با آن سلامت قطعات یا مشخصات یک قطعه را ارزیابی کرد. مولتی‌مترها در دو نوع آنالوگ و دیجیتال وجود دارند نوع دیجیتال آن برای مصارف گوناگونی طراحی می‌شوند. که به وسیله یک سلکتور مدور بین کمیت‌های الکتریکی می‌تواند بر حسب نیاز گردش نماید برای استفاده از آن لازم است شما با هر کدام از آن کمیت‌ها آشنا باشید که برای هریک یک واحد مشخص اندازه گیری تعیین می‌شود. در این مطلب ابتدا با مولتی متر آشنا می شوید و سپس نحوه استفاده از آن را آموزش می بینید.

برند های معروف تستر smd

به همین منظور شرکت ها مختلفی اقدام به طراحی و ارائه این تستر ها نموده اند. که می توان به برند هیوکی که شرکت تجهیزات اندازه گیری بهروز نمایندگی هیوکی در ایران می باشد. و به ارائه خدمات و پشتیبانی این محصول می پردازد. از دیگر شرکت ها که اقدام به طراحی و ارائه این محصول کرده است شرکت یونیتی می باشد. که به داشتن قیمت مناسب و کیفیتی مطمئن طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. که می توان به دو مدل تستر SMD یونتی مدل UNI-T UT116A و تستر قطعات SMD یونیتی مدل UT116C اشاره کرد. شما می توانید برای مشاهده این محصولات و مطالعه مشخصات فنی بر روی لینک مربوطه کلیک فرمایید. همچنین برای اطلاعات بیشتر از انواع تستر smd, خرید تستر smd و استعلام قیمت مولتی متر و تستر smd با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید. 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018 
MySupپشتیبانی