عیب یاب کابل ، مسیر یاب کابل

علت اصلی بوجود آمدن عیب در کابل‌های زیرزمینی عوامل خارجی است که به دلیل صدمه‌ ای که در موقع کابل کشی از طرف کارگران بی احتیاط و یا ابزار سنگین خاکبرداری پیش می‌آید، بوجود آمده و پس از مدتی سبب نفوذ رطوبت در محل صدمه دیده شده و در عایق نفوذ پیدا کرده و عیب نمایان می‌گردد.
تا ۳۰ سال پیش معمولاً عیوب کابل‌ها را به وسیله پل‌های اندازه گیری (تامسون، پل وینستون، پل کلرین و ...) آزمایش و تعیین می‌ کردند و یا محل عیب را به وسیله ترانسفورماتور‌های فشار قوی می‌سوزاندند که البته همیشه نتیجه مثبت حاصل نمی‌ گردید. خصوصاً در کابل‌ها که تمام رشته‌ها اتصالی داشت. عیب یابی به وسیله پل‌ های اندازه گیری میسر نبود.
پس از اختراعات جدید در رشته‌های الکترونیک فن عیب یابی کابل نیز کاملاً تغییر کرد دستگاه‌ های مدرن امروزی با قدرت، اطمینان و دقت بیشتر عملیات عیب یابی را سریع تر می‌ کنند و از اتلاف وقت جلوگیری و در بسیاری از مخارج (حفاری، بریدن کابل در محل‌های مختلف و نصب اتصالات متعدد) نیز صرفه جویی می‌شود.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA POPULAR/TAIWAN
دستگاه سنجش طول کابل سي اي ام مدل CEM CLT-1000

دستگاه سنجش طول کابل سي اي ام مدل CEM CLT-1000

قیمت : ۲,۷۰۰,۰۰۰   تومان 3,000,000 تومان
ردیاب کابل سم مدل CEM LA-1012

ردیاب کابل سم مدل CEM LA-1012

قیمت : ۲,۲۶۰,۰۰۰   تومان 2,520,000 تومان
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.