LCR متر چیست؟

ال سی آر متر چیست؟ دستگاه lcr متر را می توان به عنوان یک نمونه اندازه گیر حرفه ای مصرف کنندگان یک مدار الکتریکی معرفی کرد. هر یک از حروف L, C و R به ترتیب نشانگر یکی از سه مصرف کننده موجود در هر سیستم الکتریکی یعنی خازن، سلف و مقاومت می باشند. در واقع LCR متر دستگاهی برای اندازه گیری مقدار مقاومت الکتریکی، اندوکتانس سلف و ظرفیت خازن است که با نام هایی از جمله: ال سی آر متر، سلف سنج، خازن سنج، اندوکتانس متر، lcr متر دیجیتال و ... نامیده می شود. شما می توانید برای lcr meter قیمت، بررسی، مقایسه و خرید انواع LCR متر با نازلترین قیمت و ضمانت نامه کتبی به فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز مراجعه بفرمایید.

نحوه کار LCR متر

ال سی ار مترها برای اندازه گیری مقاومت و ظرفیت خازنی مانند مولتی متر ها عمل می کنند. ولی برای اندازه گیری امپدانس با اعمال یک ولتاژ AC به دستگاه تحت آزمایش و اندازه گیری جریان حاصل، هم از نظر دامنه و هم از نظر فاز و اندازه گیری ولتاژ می توانند امپدانس را محاسبه و نمایش دهند. 

انواع lcr  متر 

ال سی ار متر ها در نوع دستی و رومیزی وجود دارد که بسته به کاربری و شرایط اندازه گیری باهم متفاوت هستند. از ویژگی های lcr متر های رومیزی می توان به فرکانس های قابل برنامه ریزی، دقت اندازه گیری بهتر و جمع اوری و آنالیز اطلاعات توسط کامپیوتر اشاره کرد. از ویژگی های ال سی ار متر دستی می توان به سبک بودن و قابل حمل بودن اشاره کرد.

بهترین lcr متر های بازار

شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارائه دهنده بهترین و دقیق ترین ال سی ار متر های بازار می باشد. ولی برای راهنمایی کاربران سایت در زیر چند تا از بهترین lcr متر ها رو معرفی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر روی لینک محصول کلیک کنید و توضیحات بیشتر را در صفحه محصول مشاهده کنید. 

توضیحات بیشتر 

 شرکت بهروز وارد کننده و توزیع کننده انواع lcrمتر در ایران است که بهترین قیمت ها را در بازار ارائه می دهد. از محصولات مشابه این محصول می توان به یونیتی مدل UT692G اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت lcr متر ارزان، lcr متر قیمت و کسب اطلاعات دقیق قیمت، توصیه می کنیم با کارشناسان ما در شرکت تماس بگیرید. 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی