عرضه فروش , تحلیل و نقد و بررسی انواع شوری سنج به همراه مشخصات فنی و لیست قیمت در کاملترین فروشگاه اندازه گیری ابزار دقیق : بهروز
 دستگاه شوری سنج به منظور تعیین میزان غلظت نمک موجود در آب شور ساخته شده است و مقدار چگالی نسبی و شوری آب را می تواند نشان دهد.
می توان از شوری سنج ها در کنترل و نگهداری محلول ها، چگونگی رقیق سازی آن ها و همچنین در صنعت غذاسازی و فرآیند منجمد کردن سبزیجات، میوه ها و غذاهای دریایی استفاده کرد. شورسنج ها در مطالعات آب شور و اقیانوس شناسی در جهت تعیین کیفیت خاک مورد استفاده قرار می گیرد. درصورت نیاز به انطباق دمای محیطی با دستگاه می توان از مدل های ATC که قابلیت انطباق دما را به طور خودکار دارا می باشد استفاده کرد.
یکی از مواردی که برای داشتن یک آکواریم آب شور حرفه ای بسیار مهم است داشتن یک شوری سنج خوب و دقیق می باشد
دستگاه شوری سنج به منظور تعیین میزان غلظت نمک موجود درآب شور طراحی شده است و مقدار چگالی نسبی و شوری آب را نشان می دهد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018