تستر کیفیت روغن

تستر کیفیت روغن به عنوان یکی از شاخص ترین دستگاه های تعیین کننده سلامتی در زندگی بشری بوده که توجه کمی به آن شده است. استانداردها به عنوان مهم ترین مدارک فنی و علمی مورد پذیرش تجارت جهانی که پایه ریزی آن در بخش مواد غذایی بر مبنای کیفیت، ماهیت، ایمنی و سلامت مصرف کننده صورت می پذیرد، به سطوح بین المللی، منطقه ای، ملی و شرکتی تقسیم می شوند. دراین راستا با توجه به اهمیت روغن ها و چربی های خوراکی به عنوان یکی از مهم ترین بخش های مواد غذایی از نظر تامین انرژی، خصوصیات تغذیه ای و همچنین عملگرایی و کارایی آنها در خانوار و صنعت، بررسی ویژگی های آن با شاخص های استاندارد دارای اهمیت ویژه ای می باشد. در این راستا، الگوی ارزیابی به چهار بخش معیارهای کیفی، شاخص های فیزیک و شیمیایی، ویژگی های ماهیتی و ترکیبی و نهایتا معیارهای ایمنی که در برگیرنده آلاینده های مرتبط هستند تقسیم می شود که دستگاه  تستر کیفیت روغن آشپزی مدل testo 270 یکی از تجهیزاتی است که شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز برای ارزیابی شاخص ها و پارامترهای موجود در استانداردهای روغن ها و چربی های خوراکی در اختیار مشتریان خود قرار داده تا به این مهم بپردازد.
همچنین متخصصان و کارشناسان تغذیه و سلامت، بر این باورند که خوردن روغن ها باعث بروز بیماری هایی از قبیل بیماری های صلبی، قلب و عروقی  می شود. به همین علت مصرف بیش از اندازه ی آن را توصیه نمی کنند. و برای اطمینان از سالم و با کیفیت بودن آن ها باید با دستگاه های اندازه گیری مخصوص روغن آشپزی مورد بررسی قرار گیرند. 
عرضه فروش , تحلیل و نقد و بررسی انواع تستر کیفیت روغن آشپزی به همراه مشخصات فنی و لیست قیمت در کامل ترین فروشگاه تجهیزات اندازه گیری ابزار دقیق : بهروز

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018