اسیلوسکوپ تبلتی

اسیلوسکوپ تبلتی

اسیلوسکوپ تبلتی جدیدترین نسل اسیلوسکوپ هستند که با داشتن صفحه بزرگ نمایش و قابلیت صفحه نمایش تاچ، راحتی منحصر به فردی را به کاربران اینگونه اسیلوسکوپ ها می دهند. برای مثال می توان به اسیلوسکوپ های تبلیتی میسیگ Micsig مدل های TO152/TO154 اشاره نمود. اسیلوسکوپ تبلتی مانند بقیه اسیلوسکوپ ها در فرکانس های مختلفی تولید شده است تا کاربران به راحتی بتوانند به نسبت میزان هزینه برآوردی خرید خود را انجام دهند نمایشگر نسبتا بزرگ تمام لمسی TFT، خواندن و دسترسی به داده ها را راحت نموده و به کاربر اجازه می دهد سیگنال های مختلف، FFT و سایر توابع را به صورت همزمان مشاهده نماید. سیستم نمایش هوشمند این اسیلوسکوپ همیشه بزرگترین سطح آن را به نمایش سیگنال ها اختصاص می دهد.
 
از این اسیلوسکوپ تبلتی به صورت گسترده در زمینه های مختلف صنعتی، مخابراتی، فناوری نیمه رساناها، هوافضا، ابزار دقیق، مراکز تحقیق و توسعه، آموزش، آزمایشگاه های الکترونیک و … استفاده نمود. فروش بروز ترین اسیلوسکوپ تبلتی با نازلترین قیمت در ایران به عهده تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز بوده و این مجموعه با وجود کارشناسان مجرب در حیطه تجهیزات اندازه گیری بر آن بوده تا اطلاعات دقیق و نوین در اختیار شما مهندسان و دست اندرکاران قرار گیرد.
 
شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز انواع اسیلوسکوپ تبلتی را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. با توجه به الطاف روز افزون خدای متعالی شرکت بهروز btmco.ir توانسته با سال ها سابقه و تلاش در زمینه تامین دستگاه های اسیلوسکوپ تبلتی در صدر لیست شرکت های تامین کننده اسیلوسکوپ تبلتی قرار بگیرد. و انواع اسیلوسکوپ تبلتی را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد. 
 

محصولات شاخص