منبع تغذیه قابل برنامه ریزی

 منبع تغذیه قابل برنامه ریزی

منبع تغذیه قابل برنامه ریزی دستگاهی است که کاربر می تواند پارامتر های مختلف مورد نیاز خود را از طریق یک واسط دیجیتال با پروتکل استاندارد و یا از طریق یک پنل کنترل دستی تنظیم نماید. نمونه ای از این محصولات عبارتند از: فانکشن ژنراتور، سیگنال ژنراتور و سوئیپ ژنراتور.
این دستگاه در دو حوزه آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و کنترل کیفی و حوزه های مختلف صنعتی مانند صنایع نیمه هادی، خودروسازی،‌ لیزر، هوافضا، آبکاری و مخابرات کاربرد دارد و شما می توانید پاسخ این سوال را که منبع تغذیه قابل برنامه ریزی چیست و همچنین بهترین و باکیفیت ترین انواع منبع تغذیه قابل برنامه ریزی را در فروشگاه اینترنتی شرکت بین المللی بهروز به عنوان شرکت پیشرو در تهیه و تامین تجهیزات اندازه گیری در ایران بیابید.

برندهای مشهور

برند های ریگول،توین تکس،ویکتور،اکستک و...در زمینه منابع تغذیه قابل برنامه ریزی به عنوان پیشوازهای صنعت شناخته می‌شوند. طیف وسیعی از قدرت‌ها، امکانات و کیفیت‌های متنوعی که این برندها ارائه می‌دهند، انتخاب متناسب با نیازهای مختلف کاربران را فراهم می‌کند.  

محصولات شاخص 

منبع تغذیه ریگول مدل dp-1116a ، منبع تغذیه قابل برنامه ریزی توین تکس مدل tp-3303  از جمله چندین دستگاه شاخص در سایت بهروز است.برای خرید و استعلام قیمت منبع تغذیه قابل برنامه ریزی با کارشناسان ما تماس بگیرید.شرکت تجهیزات اندازه گیری توزیع کننده انواع تجهیزات اندازه گیری در زمینه مختلف است.شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.