ارت سنج آنالوگ

مقاومت چاه ارت چقدر باید باشد؟ و چگونه باید ارت چاه را بوسیله ارت سنج آنالوگ و ارت تستر عقربه ای اندازه گیری کرد؟ برای پاسخ به این سوالات باید استاندارد مقاومت چاه ارت را برای سیستم خود بدانیم. به طور کلی برای سیستم ارت اکثر کارخانه، ارت موسسات مالی، ارت اتاق سرور، ارت منازل باید مقاومت چاه ارت زیر ۵ اهم باشد و بوسیله ارت سنج آنالوگ یا عقربه ای امکان اندازه گیری وجود دارد همچنین برای سیستم ارتینگ که تجهیزات حساس دارد مثل شرکت مخابرات که دکل های مخابراتی را بکار می گیرد این رنج اهم باید در حدود ۲ اهم باشد که اجرای ارتینگ و نصب چاه ارت برای این دکل ها با توجه به انواع چاه ارت و محاسبه چاه ارت باید با هزینه های متفاوت  خواهد بود در برخی سایت های اکثرا خارجی می توانید فیلم اجرای چاه ارت را مشاهده کنید ولی شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز هم فروش ارت سنج آنالوگ و ارت تستر  بعلاوه آموزش و نحوه استفاده از ارت سنج آنالوگ و ارت تستر و همینطور اجرای چاه ارت استاندارد را بصورت رایگان  در اختیار شما قرار می دهد همچنین این شرکت بهترین و ارزانترین قیمت ارت سنج آنالوگ و ارت تستر را در اختیار دارد. لازم به ذکر است که در مناطق خشک عمق چاه و مواد مورد استفاده در چاه ارت متفاوت می باشد. تست چاه ارت باید حداقل به صورت سالیانه انجام شود. با توجه به انواع چاه ارت ما در این مقاله درباره چاه ارت روش عمقی را به صورت مختصر توضیح می دهیم.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی