چشم پرده ای

سنسور های چشم پرده ای یکی از دقیق ترین و در عین حال ظریف ترین سنسور ها می باشد که برای حفاظت در ورودی ها نصب می شود. همچنین از این سنسور درصنعت هم برای مداخله های مکانیکی ورودی غیر منتظره و خطرات ناشی از آن استفاده میشود. که یکی از مهم ترین قوانینی که هنگام نصب دزدگیر باید در نظر داشته باشید این است که همه چیز را تحت کنترل درب های دسترسی ممکن از بیرون قرار دهید: درها، پنجره ها، انواع وسایل و به طور کلی، محیط خانه شما. سنسورهای پرده محیطی دقیقاً برای این کار هستند: آنها زاویه تشخیص بسیار باریکی دارند، بنابراین می توان آنها را روی دروازه های جداگانه قرار داد تا هرگونه دسترسی و تلاش برای نفوذ را کنترل کند. در مقایسه با یک سیستم هشدار مبتنی بر کنتاکت های مغناطیسی، یک سنسور پرده محیطی به شما امکان می دهد حتی با درب یا پنجره باز، محافظت فعال داشته باشید. در هر صورت، سنسورهای پرده در فضای باز باید در مکانی محافظت شده از باران و به دور از عناصری که می توانند هشدارهای کاذب ایجاد کنند، مانند شاخه های درخت یا موارد مشابه نصب شوند.

عملکرد سنسور چشم پرده ای 

یک سنسور پرده در فضای باز با پرتاب کردن یک نور نامریی، عموماً مادون قرمز، کار میکند که با پوشش یکنواخت، برای عرضی که معمولاً حداکثر به 21متر میرسد، کاملاً ناحیه مورد محافظت را پوشش می دهد. به طور معمول از یک فناوری مادون قرمز غیرفعال استفاده میشود که به اصطلاح سنسورهای  PIR نامیده می شود.این حسگرها به دلیل توانایی آنها در جذب گرمای ساطع شده از بدن بسیار مؤثر بوده و در نتیجه قادر به تشخیص حضور مهاجم حتی قبل از نزدیک شدن به قاب پنجره هستند. نقص اصلی سنسورهای  PIRاین واقعیت است که آنها بر جابجایی توده های هوا یا بازتاب نور تأثیر می گذارند. برای غلبه بر این مشکل، بسیاری از دزدگیرها دارای ترکیبی از سنسورهای  PIR و مایکروویو با اثر داپلر هستند.
در این مورد، مادون قرمز با امواج الکترومغناطیسی با فرکانس بالا که از حسگر منتشر می شود، ترکیب می شود. در حضور یک جسم متحرک، سیستم های مختلف سیگنال های مختلفی را تحلیل و ارسال می کنند.ترکیبی از دو حالت تشخیص تضمین می کند که زنگ هشدار تنها زمانی فعال می شود که هر دو سنسور وجود یک سوژه متحرک را تشخیص دهند. به این ترتیب خطر هشدارهای کاذب به حداقل می رسد.
عرضه فروش, تحلیل و نقد و بررسی انواع چشم پرده ای به همراه مشخصات فنی و لیست قیمت در کاملترین فروشگاه تجهیزات اندازه گیری ابزار دقیق بهروز
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی