تستر باتری

تستر باتری چیست؟ خرید تستر باتری؟ قیمت تستر باتری؟ نحوه کار تستر باتری؟ انواع تستر باطری ؟ باتری چیست؟ این ها همه سوال هایی است که در این متن به آن می پردازیم.

باتری چیست؟

باتری می تواند انرژی مورد نیاز جهت استفاده دستگاه ذخیره کند تا امکان اتصال بدون برق از دستگاه فراهم باشد. باطری یک قطعه شیمیایی می باشد که می تواند انرژی شیمیایی را به الکتریکی تبدیل می کند. مشخصه اصلی باتری ها ظرفیت و همچنین ولتاژ آن می باشد.  
ظرفیت باتری برحسب آمپر ساعت (Ah) است که بیان کننده زمانی است که باتری می توانم گجت متصل به خود را تغذیه کند. برای مثال می توان گفت باتری 10Ah یعنی اگر ما یک گجت یا مدار 5 آمپر به آن متصل کنیم، باتری تا 2 ساعت می تواند مدار را تغذیه کند. لازم به ذکر است روی تمام باتری ها ولتاژ آن درج شده است ( مثلا 9V یا 1.5V) اما باید توجه داشت ظرفیت یا آمپر ساعت ممکن است درج نشده باشد.برای بررسی صحت عملکرد باطری ها از دستگاهی به نام تستر باتری ( تستر باطری ) استفاده می شود. تستر باتری ( تستر باطری ) توسط فروشگاه اینترنتی بهروز عرضه می شود.

نحوه کار تستر باتری

تستر های باتری براساس تخلیه الکترکی باتری (دشارژ باتری) با جریانی حدود سه برابر ظرفیت اسمی آن کار می کنند. اگر ولتاژ نهایی دشارژ در مدت زمان مربوطه از حد مشخصی پایین تر نرود نشان از سلامت باتری دارد. برخی از تسترها قادر به اندازه گیری مقاومت داخلی باتری نیز می باشند. 

انواع تستر باطری 

  • تستر باتری آنالوگ
  • تستر باتری دیجیتال
  • تستر باتری رومیزی (حرفه ای)
از برند های معروف در زمینه تستر های باطری می توان به تستر باتری مارمونیکس، تستر باتری یونیتی و تستر باتری هیوکی اشاره کرد. برای خرید تستر باتری خودرو، انتخاب بهترین تستر باتری خودرو و همچنین اطلاع از قیمت تستر باتری خودرو با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی