ابزار سفر و ورزش

با توجه به استقبال جوانان و خانواده ها از سفر های خارج شهر استفاده از تجهیزات سفر و ورزش یکی از ملزومات این تفریحات است. همچنین علاوه بر تفریح امروزه ورزشکاران حرفه ای نیاز به تجهیزات و ابزار سفر و ورزش  جز الزامات می باشد.
لیست تجهیزات سفر با توجه به مدت و مکان سفر بسیار متفاوت می باشد. برای تفریحات کوتاه مدت خانوادگی  شامل چادر مسافرتی، منقل مسافرتی، پشه بند، ساک پیک نیک، یخدان مسافرتی، کتری سفری، سه پایه مسافرتی ... نام برد. این تجهیزات سفر حداقل موارد مورد نیاز برای یک تفریح کوتاه مدت خانوادگی است که کیفیت ساخت، وزن و جنس آن بعضا اهمیت چندانی ندارد. برای خرید می توان به فروشگاه لوازم سفر و تجهیزات گردشگری مراجعه کرد  ولی در ورزش حرفه ای نیاز به تجهیزات حرفه ای کوهنوردی می باشد. وسایل کوهنوردی شامل چادر، دستبند چاقودار، ست لوازم کمپینگ، توالت همراه، زیر انداز، گتر کوهنوردی ، کوله کوهنوردی اشاره کرد .
در هنگام خرید لوازم کوهنوردی باید به مواردی همچون وزن ،  کیفیت ساخت ، برند و امکانات جانبی بسیار توجه کرد. با توجه به اینکه برند های معتبر در رقابت کیفیت برای تولید تجهیزات کوهنوردی در بازار ورود کرده اند می توان با خرید برند معتبر اطمینان داشت لوازم کوهنوردی سال ها بدون مشکل همراه مطمئن شما در سفر خواهد بود . 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA POPULAR/TAIWAN
کیف دوچرخه مدل CAT

کیف دوچرخه مدل CAT

قیمت : ۶۵,۰۰۰   تومان 78,000 تومان
کیسه خواب مدل P1

کیسه خواب مدل P1

قیمت : ۲۸۰,۰۰۰   تومان 290,000 تومان
دستکش دوچرخه سواری KNTGHLAOOD مدل A-02

دستکش دوچرخه سواری KNTGHLAOOD مدل A-02

قیمت : ۶۵,۰۰۰   تومان 75,000 تومان
دستکش نیم انگشتی دوچرخه سواری KNTGHLAOOD

دستکش نیم انگشتی دوچرخه سواری KNTGHLAOOD

قیمت : ۵۵,۰۰۰   تومان 65,000 تومان
گریپ دسته دوچرخه مدل COBRA بسته ۲ عددی

گریپ دسته دوچرخه مدل COBRA بسته ۲ عددی

قیمت : ۱۴,۵۰۰   تومان 18,000 تومان
دسته دنده دوچرخه شیمانو مدل ST-EF51-3Lx7R

دسته دنده دوچرخه شیمانو مدل ST-EF51-3Lx7R

قیمت : ۲۷۰,۰۰۰   تومان 325,000 تومان
قمقمه پریموس مدل Al-Bottle

قمقمه پریموس مدل Al-Bottle

قیمت : ۱۰۰,۰۰۰   تومان 110,000 تومان
قمقمه نیم لیتری دوچرخه کد AM5202

قمقمه نیم لیتری دوچرخه کد AM5202

قیمت : ۲۶,۰۰۰   تومان 29,500 تومان
زین دوچرخه شهری

زین دوچرخه شهری

قیمت : ۴۵,۰۰۰   تومان 55,000 تومان
گتر کوهنوردی دیوتر مدل SH1202

گتر کوهنوردی دیوتر مدل SH1202

قیمت : ۷۰,۰۰۰   تومان 80,000 تومان
تخت آویز معلق ننو مدل SH1020

تخت آویز معلق ننو مدل SH1020

قیمت : ۶۱,۰۰۰   تومان 67,000 تومان

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.نمایندگی رسمی یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.