لامپ

لامپ به صورت کلی منبع روشنایی مصنوعی ساخت بشر است که شامل قطعات مکانیکی و الکترونیکی می باشد. تمام منابع نوری قابل استفاده برای عموم با برق شهری کارکرده و از استاندارد مشخصی دارد. انواع لامپ های تولید شده تا کنون شامل لامپ ال ای دی، لامپ فلورسنت یا لامپ مهتابی ، لامپ هالوژن ... بوده که هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارند ولی به صورت کلی لامپ LED به دلیل طول عمر بالا و مصرف کم امروزه جز موارد پردرخواست در کشور می باشد. در هنگام خرید لامپ باید میزان مصرف و شدت روشنایی لامپ و زاویه روشنایی آن توجه کرد .
لامپ ال ای دی 
در دهه اخیر میزان مصرف لامپ ها با توجه به مصرف روز افزون برق در شهر ها اهمیت بسیاری پیدا کرده و خرید لامپ ال ای دی به دلیل مصرف کم ، تنوع رنگ و طول عمر بالا بسیار زیاد شده است به طوری که امروزه برای نورپردازی نیز از این نوع لامپ به صورت گسترده استفاده می شود. به علت گرانی برق در جهان و مصرف کم لامپ ال ای دی در روشنایی منازل ، کارخانه، و نورپردازی هتل، باغ ها و حتی چراغ قوه کاربرد دارند. توزیع نور ساطع شده از ماده فسفری (در مانیتورها) با توزیع نور ناشی از ال‌ای‌دی متفاوت است که باعث می‌شود دمای رنگ تولیدی از زوایای مختلف متفاوت باشد. کیفیت ساخت ال ای دی در طول عمر و پایداری رنگ آن اهمیت زیادی دارید به صورت کلی در صورتی که کیفیت لامپ LED پایین باشد با گذر زمان حرارت رنگ کاهش می یابد که سبب می شود نورپردازی بعد از مدتی جذابیت اولیه خود را از دست بدهد. تفاوت دیگر لامپ ال ای دی و لامپ رشته ای در میان تولید حرارت است که به اتلاف انرژی و افزایش هزینه برق مصرفی می انجامد.
لامپ فلورسنت 
لامپ فلورسنت یا همان لامپ مهتابی یکی از لامپ های با بازدهی خوب بعد از لامپ LED هنوز در کشور در حال استفاده می باشد این نوع لامپ ها از لامپ رشته ای کم مصرف تر بوده و نوردهی بیشتری دارد .داخل این نوع لامپ ها گازی کم فشار وجود داشته دارای قطعات مصرفی مانند استارت و ترانس می باشد ، در هوای سرد و مناطق سرد سیر نوردهی این نوع لامپ ها کاهش می یاد ، تنوع رنگ لامپ مهتابی کم بوده و محدود به چند رنگ محدود می باشد .در ایران لامپ فلورسنت فشرده بنام لامپ کم مصرف شناخته می شود .این نوع لامپ ها در بازه ای زمانی مورد حمایت دولت قرار گرفته شد .

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی