فلومتر روتا متر

 روتامتر چیست ؟

روتامتر شکلی از دبی سنج با سطح متغیر است که عملکردی ساده دارد. که به موجب آن مایع یا گاز از یک لوله مخروطی عبور می کند.برای اینکه سیال از لوله عبور کند، باید یک شناور در داخل لوله بالا بیاید. هنگامی که یک روتامتر با یک مایع استفاده می شود، شناور به دلیل ترکیبی از سر سرعت سیال و شناور بودن مایع بالا می رود. در یک گاز، شناوری ناچیز است و شناور در بیشتر موارد به دلیل سرعت گاز حرکت می کند. در هر دو مورد، هر چه جریان بیشتر باشد، شناور به سمت بالا لوله حرکت می کند.

عملکرد روتامتر 

 شناور متناسب با سرعت جریان و ناحیه حلقوی بین شناور و دیواره لوله مخروطی به بالا و پایین حرکت می کند. همانطور که شناور از طریق لوله به سمت بالا حرکت می کند. و همانطور این افزایش فشار دیفرانسیل در سراسر شناور کاهش می یابد. شناور زمانی تثبیت می شود که وزن شناور با نیروی رو به بالا که توسط سیال یا گاز وارد می شود در تعادل باشد.
از آنجایی که روتامترها فقط برای یک شرایط جریان واحد طراحی شده اند. بسیاری از موقعیتها میتوانند منجر به خطاهای اضافی در اندازه گیری دبی در هنگام استفاده از روتامتر شوند. مانند تغییرات دما، فشار، رطوبت، ویسکوزیته، انواع گاز یا سیال، لرزش، عدم تراز نصب، کثیفی، آسیب شناور، ضربان، ناپایداری با شناور و شرایط مرجع ناشناخته. دقت معمولی یک روتامتر بین  1تا  10درصد متغیر است و اغلب آنها فقط یک نسبت محدود  10:1دارند. با این وجود، روتامترها دستگاه های ساده و کم هزینه ای هستند. که میتوانند راه حل های اندازه گیری جریان بسیار خوبی را برای بسیاری از کاربردها ارائه دهند.

 خرید و قیمت فلومتر روتامتر

برای کسب اطلاع از قیمت انواع فلومتر روتامتر و خرید فلومتر روتامتر به صورت آنلاین و با تضمیت قیمت با تیم کارشناسان فروش شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز تماس بگیرید. شرکت ابزار دقیق بهروز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده انواع فلومتر روتامتر در سطح کشور خرید آنلاین شما را تضمین میکند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
روتامتر فیشر مدل LZB-WB

روتامتر فیشر مدل LZB-WB

تماس بگیرید
021-33940961-2 

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی