سنسور خلاء | وکیوم

 
اصطلاح خلاء اغلب به اشتباه درک می شود. در نتیجه، هنگام بحث در مورد اندازه گیری فشار و انتخاب مبدل های فشار، معمولاً از آن به اشتباه استفاده میشود. فشار عبارت است از اعمال نیرو بر یک جسم. با این حال، بسته به کاربرد، فشار را می توان به روش های مختلفی اندازه گیری کرد.
فشار خلاء
فشار سنج
فشار مطلق
فشار دیفرانسیل
فشار خلاء
طبق تعریف، خلاء فضایی است که تا حدی (تا بالاترین درجه ممکن که باعث خرابی نشود) توسط وسایل مصنوعی (مانند پمپ هوا) تخلیه می شود. این تعریف به خلاء اشاره دارد. به طور دقیق تر، آنچه اندازه گیری میشود، میزان فشار منفی در حجمی از فضا است که ناشی از عدم وجود هوا نسبت به جو است. هنگامی که نوبت به انتخاب یک گیج خلاء می رسد، درک کاربرد و اندازه گیری فشار خلاء مورد نیاز برای انتخاب صحیح بسیار مهم است. گیج های خلاء را می توان به گیج های دیجیتال یا آنالوگ دسته بندی کرد. گیج های دیحیتال دارای حسگر الکترونیکی هستند که فشار اندازه گیری شده را به شکل سیگنال اندازه گیری آنالوگ یا یک مقدار عددی از طریق یک رابط دیجیتال استاندارد نشان می دهند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی