فشار تفاضلی | اکسترنال

فشار دیفرانسیل اندازه گیری اختلاف فشار بین دو مقدار فشار یا دو نقطه فشار در سیستم است، بنابراین اندازه گیری میزان اختلاف دو نقطه با یکدیگر، نه اندازه آنها نسبت به فشار اتمسفر یا فشار مرجع دیگری مانند خلاء مطلق. به طور معمول، دو فشار برای اندازه گیری از طریق لوله جمع آوری می شود و به طرف مقابل یک دیافراگم فشار متصل می شود. انحراف دیافراگم، مثبت یا منفی نسبت به حالت استراحت یا اولیه، تفاوت فشار را تعیین می کند.
با این حال، در برخی از کاربردهای صنعتی، به جای اینکه یک مبدل فشار واحد اندازه گیری فشار را از دو پورت مختلف دریافت کند و آن را با هم مقایسه کند، می توان به جای آن از دو سنسور فشار نسبی مجزا استفاده کرد. این ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که به دلیل محدودیتهای متوسط (تفاوت در شاخص خوردگی مایع به بدنه سنسور متفاوتی نیاز دارد) یا حتی تفاوتهای متوسط (گاز در مقابل مایع) به دو نوع مختلف سنسور نیاز باشد.
استفاده از دو سنسور فشار دیفرانسیل و یک سیستم کنترل برای انجام تفریق سیگنال، به مهندسان فرآیند اجازه میدهد تا نه تنها فشار دیفرانسیل، بلکه سطح، جریان، رابط و حتی چگالی را نیز اندازهگیری کنند. هدف این مقاله این نیست که همه این احتمالات را با جزئیات پوشش دهد، بلکه بیشتر به ارائه یک نمای کلی از دامنه کاربردهای ثانویه هنگام استفاده مستقل از سنسورهای فشار دیفرانسیل است.
سنسور فشار دیفرانسیل نوع خاصی از سنسور فشار است که تغییر فشار یا "DP" را در دو پورت یک دستگاه اندازه گیری می کند. این با یک سنسور فشار استاتیک یا مطلق که فشار را تنها با استفاده از یک پورت اندازه گیری می کند متفاوت است. فشارسنج یا ارتفاع سنج نمونه کلاسیک سنسور فشار مطلق است، در حالی که سنسور سرعت هوا نمونه کلاسیک اندازه گیری فشار تفاضلی "DP"است.  "DP" همچنین اندازه گیری جریان است، و از این رو بسیاری از برنامه ها نیاز خود را به عنوان اندازه گیری جریان توصیف می کنند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
سنسور فشار OEM ویکا مدل MH-3-HY

سنسور فشار OEM ویکا مدل MH-3-HY

تماس بگیرید
021-33940961-2
 
سنسور فشار OEM ویکا مدل MH-4

سنسور فشار OEM ویکا مدل MH-4

تماس بگیرید
021-33940961-2
 
سنسور فشار تفاضلی A2G-50 ویکا

سنسور فشار تفاضلی A2G-50 ویکا

تماس بگیرید
021-33940961-2
 

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی