فلومتر سطح متغییر | FT

 
فلومتر سطح متغیر یک دبی سنج صنعتی است که برای اندازه گیری دبی مایعات و گازها استفاده می شود. فلومتر سطح متغیر از یک لوله و شناور تشکیل شده است و به دلیل داشتن مقیاس خطی، محدوده اندازه گیری نسبتاً طولانی و افت فشار کم محبوبیت دارد. این نوع فلومتر معمولا از یک لوله مخروطی شکل ساخته می شود و یک شناور در داخل این لوله قرار دارد زمانی که این فلومتر در مسیر سیال قرار بگیرد سیال با توجه به فشار و دبی که دارد سعی می کند مسیر بیشتری را برای عبور خودش از داخل لوله و شناور باز کند. این تغییر سطح شناور باعث میشود تا به راحتی بتوان دبی را تشخیص داد. روتامترها پرکاربردترین نوع فلومتر سطح متغیر هستند.
در این دستگاهها، پایین و بالا آمدن یک شناور در یک لوله مخروطی اندازهگیری سرعت جریان را فراهم میکند. امروزه این فلومتر ها به سه صورت پلاستیکی ، شیشه ای و فلزی ساخته می شوند و به دو صورت آنالوگ و دیجیتال در صنایع مختلف استفاده می شوند. در نوع فلزی این فلومتر که معمولا بصورت دیجیتالی ساخته می شوند میتوان یک ترانسمیتر هم نصب کرد تا سیگنال تولید شده را برای کنترل و پردازش سیال مورد استفاده قرار گیرد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی