فلو کنترلر 

فلوکنترلر، دستگاههای الکتریکی هستند که معمولاً در برنامه های کنترل فرآیند، متغیرهای نرخ جریان را کنترل و تثبیت میکنند. آنها را می توان در کنار پمپ ها و شیرها در سیستم های جریان سیال به منظور کنترل بهتر متغیرهای جریان استفاده کرد. فلو کنترلر معمولاً در تولید برای شمارش اقلام روی تسمه نقاله یا برای نظارت بر سرعت هوا یا تعیین کمیت جریان در هوا استفاده میشوند. کانال های ورودی و کنترل برای انتخاب یک فلوکنترلر، یکی از اطلاعات مهم تعداد ورودی ها، خروجی های کنترل کننده و تعداد مناطق تحت کنترل است. تعداد ورودی ها تعداد سیگنال هایی است که به کنترل کننده ارسال می شود. این عدد از سیگنال های متغیر فرآیند می آید و مانند دما، فشار، سطح، سرعت و غیره می باشد.

خروجی های کنترلر

تعداد کل خروجی هایی است که برای کنترل، جبران یا تصحیح فرآیند استفاده میشوند. این عدد شامل خروجی های کنترل آنالوگ و همچنین رله ها و سوئیچ هایی است که دستگاه های کنترل را فعال یا غیرفعال می کنند. سوئیچ یا رله برخی از کنترلرها قادر به کنترل سوئیچینگ با توان بالا مانند رله ها و اپتوایزولاتورها هستند. کنترل کننده های جریان می توانند دارای  PLC و کنترل گسسته باشند و می توانند با نوع  I/O TTL سازگار باشند. فلوکنترلرها میتوانند حالت ها یا عملکردهای کنترلی متعددی داشته باشند که ممکن است از ورودی ها و خروجی های متفاوتی استفاده کنند یا نداشته باشند. همچنین، چندین حلقه کنترل ممکن است برای بهبود عملکرد و/یا پایداری کنترلر مرتبط شوند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی