شیر برقی هوا

شیر برقی پنوماتیکی ساده یا شیر برقی هوا از پر کاربردترین انواع شیر برقی می باشد. که در هر جایی که نیاز به نیروی زیادی برای قطع و وصل نباشد و شرایط محیطی نصب به گونه ای باشد که امکان خوردگی و آسیب قطعات پایین باشد مورد استفاده قرار می گیرند. شیرهای برقی پنوماتیک مستقیم ، یک راه حل مقرون به صرفه برای استفاده از شیرهای تک یا چندگانه است. زمان پاسخ سریع و نرخ جریان بالا، شیرهای برقی پنوماتیک ما را برای کاربردهای متعدد مناسب می کند. شیرهای برقی هوا نیاز به کنترل دستی را از بین می برند و برای کار کردن فقط به ورودی الکتریکی (و فشار هوا برای شیرهای هدایت شونده) نیاز دارند، این امر برنامه ریزی و نصب آنها را در کاربردهای مختلف آسان می کند.

انواع شیر برقی هوا 

همانطور که می دانیم شیرهای برقی را می توان به دسته های کلی زیر تقسیم کرد: مستقیم یا سلونوئید پیلوت. شیرهای برقی هدایت شونده را می توان به شیرهای هدایت شونده داخلی یا خارجی تقسیم کرد. و گاهی اوقات به آنها شیرهای برقی با کمک سروو نیز گفته می شود.
مستقیم : در مورد شیرهای برقی مستقیم، نیروی ایجاد شده توسط شیر برقی باید بیشتر از نیروی وارد شده توسط فشار هوا باشد. آنها برای کار کردن به فشار خط نیاز ندارند و می توانند در شرایط خلاء کار کنند.شیرهای برقی مستقیم کاربرد محدودی دارند و تنها در حدود  10درصد از کاربردها دیده می شوند. این به این دلیل است که جریان می تواند محدود باشد و آنها مقدار زیادی انرژی الکتریکی مصرف می کنند.
داخلی : برخلاف شیر برقی های مستقیم، شیرهای هدایت شونده داخلی با فشار سیستم برای کمک به کنترل کار می کنند. این باعث می شود که آنها بتوانند جریان هوا را با استفاده از نیروی کمتری نسبت به فشار در خط کنترل کنند. در شیرهای هدایت شونده داخلی، شیر برقی یک گذرگاه کوچکتر بین خط و یک حفره پشت قرقره ایجاد می کند. هنگامی که این باز می شود، فشار در خط، قرقره را به سمت عرض فشار می دهد و دریچه را باز می کند.از آنجایی که شیر برقی دهانه های بسیار کوچکتری را کنترل می کند. در مقایسه با یک شیر برقی هدایت کننده، برای حرکت به نیروی بسیار کمتری نیاز دارد.
خارجی : دریچه های برقی هدایت شونده خارجی به روشی مشابه دریچه های هدایت شونده داخلی عمل می کنند. اما از هوای یک منبع خارجی برای کمک به حرکت سوپاپ استفاده می کنند .این منبع هوای خارجی به یک پورت اضافی روی شیر وارد می شود. شیرهای کنترل خارجی معمولاً در سناریوهای فشار کم، خلاء یا جابجایی جایگزین استفاده میشوند. جایی که فشار کم، منفی یا بدون فشار در خود شیر برای تسهیل حرکت وجود دارد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی