کولینگ

اندازه گیری فشار به دلیل محیط های خشن که اغلب در تولیدات صنعتی یافت می شود، اغلب یک کار چالش برانگیز است. دمای بالا یک مشکل خاص برای قطعات الکترونیکی است که معمولاً تحمل حرارت پایینی دارند. مبدل های دمای بالا رایج ترین راه حل برای اندازه گیری فشار در محیط های گرم هستند. اگرچه کاهش گرما با عنصر خنک کننده ممکن است برای برخی کاربردها انتخاب بهتری باشد. به عنوان مثال، سنسورهای معمولی عموماً برای دمای عملیاتی زیر 80 درجه سانتیگراد مناسب هستند. بنابراین اندازه گیری فشار به انتخاب بین مبدل دمای بالا و عنصر خنک کننده بستگی دارد که هر کدام مزایا و معایب خاصی دارند.

عملکرد کولینگ 

عناصر خنک کننده به طور کلی بر اصل انتقال حرارت همرفتی متکی هستند. که مکانیزمی است که توسط آن گرما در اثر حرکت سیالات منتقل می شود. در مقابل، انتقال حرارت رسانا، انتقال انرژی ناشی از ارتعاشات مولکولی است. علاوه بر عناصر خنک کننده، همرفت در بسیاری از روش های مهندسی دیگر نیز استفاده می شود. یک عنصر خنک کننده ممکن است بتواند دمای محیط را کاهش دهد. که معمولا راه حل بسیار ارزان تری نسبت به مبدل دمای بالا است. این رویکرد اجازه می دهد تا فشار بدون تغییر باقی بماند. عناصر خنک کننده معمولاً در هوا و آب کار می کنند. اما برای محیط های روغنی مانند سیال هیدرولیک مناسب نیستند. یک مبدل دمای بالا باید در این کاربردها استفاده شود زیرا ویسکوزیته این رسانه به شدت به دما بستگی دارد.

ساخت کولینگ 

یک عنصر خنک کننده باید از فولاد ضد زنگ ساخته شود. تا حداکثر مقاومت در برابر خوردگی را از اکثر رسانه های فرآیند ایجاد کند. میزان نیکل این فولاد به طور معمول  ٪1.25است، با محتوای کروم در محدوده  ٪0.65 و  .٪0.8 عنصر خنک کننده باید حداکثر فشار  psi 5000 را در  38 درجه سانتیگراد و  psi 3500 در  400 درجه سانتیگراد تحمل کند. همچنین باید دمای فرآیند مایع را از 260 به  38 درجه سانتیگراد در عنصر حسگر کاهش دهد.

قیمت و نمایندگی فروش کولینگ

برای کسب اطلاع از قیمت انواع کولینگ و خرید کولینگ به صورت آنلاین و با تضمیت قیمت با تیم کارشناسان فروش شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز تماس بگیرید. شرکت ابزار دقیق بهروز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده انواع کولینگ در سطح کشور خرید آنلاین شما را تضمین میکند.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
موردی در بین محصولات یافت نشد.

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی