مقالات تخصصی تجهیزات الکترونیک و ابزار دقیق

  فشار سنج و مانومترها

اندازه گیری فشار : فشار در صنعت عبارت است از مراحل فشردن و متراکم کردن اجسام طی شرایط خاص . لوله ها ، شلنگ ها ، پمپ ها و سیلندرهای پر شده (یا خالی شده ) از این چنین موادی مثل آب ، روغن (هیدرولیک ) ، هوا (بادی ) ، و گازها . فشار گاز و مایعات درون لوله ها و سیلندر ها میبایستی جهت ایمنی بیشتر و دلایل.....

۱۳۹۳/۹/۵  : تاريخ

  دماسنج

یكی از مسائلی كه برای آدمی اهمیت داشته دمای اطراف خود بوده، بعد از صنعتی شدن جوامع اهمیت اندازه دما برای مردم بیشتر شد. برای دانستن دمای خانه، دمای مواد در پروسه تولید كه صحیح انجام شدن آن به دما در هر زمان وابسته است و به همین جهت بشر برای اندازه گیری دمای اطراف خود تلاش نمود، كه لوازم اندازه گیری متنوعی ساخته شد.

۱۳۹۳/۹/۴  : تاريخ

  سختی سنجی مواد و قطعات مختلف

سختي سنجي مواد و قطعات مختلف تاریخچه آزمایش سختی شواهد نشان می‌دهد سختی سنجی اولیه در سال 1772 شروع شد. در آن زمان ریومر (Reaumur ) فشردن لبه‌های شمشال منشوری نسبت به هم را پیشنهاد کرد.

۱۳۹۳/۸/۲۱  : تاريخ

  بازرسی چشمی

تكنيك هاي تست چشمي در كنار كليه تست هاي غيرمخرب بکار رفته و به دو شاخه اصلي تست چشمي مستقيم (Direct Visual Testing) و تست چشمي غيرمستقيم (Remote Visual Testing) تقسيم مي گردد. این شركت علاوه بر تست چشمی مستقیم، با در اختيار داشتن انواع تجهيزات مدرن تست چشمي غيرمستقيم ، طيف وسيعي از خدمات را در سطح صنعت كشور ارائه مي دهد.

۱۳۹۳/۸/۵  : تاريخ

  دوربین ترموویژن

دوربین ترموویژن یکی از دستگاه های تست تجهیزات در پست های انتقال و فوق توزیع ابزاری بنام ترموویژن است . این دستگاه در شکل های مختلف و عملکرد گوناگون ، کاربردی مشابه دارد که به آن می پردازیم .

۱۳۹۳/۸/۴  : تاريخ

  خدمات تست های غيرمخرب استاندارد و پیشرفته

خدمات تست های غیرمخرب استاندارد و پیشرفته (Standard and Advanced NDT Services) تست های غیرمخرب (NDT) بخش حیاتی را در تولید ، كنترل كیفیت و مدیریت عمر مجتمع های صنعتی ایفا می كند. تست های غیرمخرب در حوزه وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد، نظیر : هواپیمایی، نفت و گاز، تولید انرژی ، پتروشیمی، حمل و نقل و مهندسی ساختمان.

۱۳۹۳/۸/۳  : تاريخ

  چگونه پدیده کرونا را تشخیص دهیم؟

الف) اولین روش جرقه های ایجاد شده در اطراف سیم برق که باعث تولید نور بنفش می شود...

۱۳۹۳/۷/۳۰  : تاريخ

  کاربردهای انرژی هسته ای

وقتی که صحبت از مفهوم انرژی به میان می‌آید، نمونه‌های آشنای انرژی مثل انرژی گرمایی ، نور و یا انرژی مکانیکی و الکتریکی در شهودمان مرور می‌شود. اگر ما انرژی هسته‌ای و امکاناتی که این انرژی در اختیارش قرار می‌دهد، آشنا ‌شویم، شیفته آن خواهیم شد.

۱۳۹۳/۶/۲۲  : تاريخ

  متر هوشمند با قابلیت سنجش مصرف برق

محققان آمریکایی متر هوشمند بی‌سیمی طراحی کرده اند که میزان مصرف برق دستگاه های مختلف را اندازه گیری کرده و به کاهش هزینه برق مصرفی کمک می کند.

۱۳۹۳/۶/۹  : تاريخ

  آشنایی با آنالايزر برق

امــروزه بحران مصرف برق شايد مسئله اي مشكل سـاز براي آينده كشورمـان باشد ، با كاهش و صـرفه جويي در مصـرف برق شايد بتوان نيمي از اين مشكل را حل نمود ، اما ...

۱۳۹۳/۶/۴  : تاريخ

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.نمایندگی رسمی یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.