دانلود کتب تخصصی

  اتوترانس

عنوان کتاب : اتو ترانس و کاربرد های آن در صنعت

۱۳۹۲/۳/۱۱  : تاريخ

  بادسنج

عنوان کتاب بادسنج و کاربردهای آن

۱۳۹۲/۳/۱۱  : تاريخ

  کنترل خطی

عنوان کتاب: سیستمهای کنترل خطی

۱۳۹۲/۳/۹  : تاريخ

  برق صنعتی

نام کتاب: برق صنعتی

۱۳۹۲/۳/۹  : تاريخ

  Solar Energy Materials & SolarCells

عنوان کتاب :مواد انرژی خورشید و سلولهای خورشیدی

۱۳۹۲/۳/۹  : تاريخ

  الکترونيک عمومی

الکترونيک عمومی

۱۳۹۱/۹/۲۶  : تاريخ

  الکترومغناطیس-شاهی

عنوان جزوه : جزوه الکترومغناطیس استاد مربوطه : استاد شاهی

۱۳۹۱/۹/۲۶  : تاريخ

  الکترومغناطیس

عنوان کتاب: الکترومغناطیس دانشگاه شیراز 1. ریاضیات برداری 2. میدان های الکتریکی ساکن 3. حل مسائل الکترواستاتیک 4. جریان های الکتریکی ماندگار)مستقيم( در محيط های هادی 5. ميدان های مغناطيسی ساکن 6. ميدان های متغير با زمان

۱۳۹۱/۹/۲۶  : تاريخ

  آموزش نرم افزار CYMDIST

عنوان کتاب: آموزش نرم افزار CYMDIST در نگاهی دقیق باید گفت این نرم فازار جهت شبیه سازی رفتار خطوط توزیع و شبکه های مربوط به آن می باشدتا بتوان برنامه ریزی و طراحی مناسبی را در این زمینه انجام داد. از سوی دیگر با استفاده از این نرم افزار این امکان برای شما فراهم می شود که بتوان مواردی از قبیل میزان افت ولتاژ, جریان های قدرت و نیز جریان اتصال کوتاه را در شبکه های شعاعی متعادل، غیرمتعادل و بطور کلی در هر جای دیگر در اختیار داشته باشید.

۱۳۹۱/۹/۲۶  : تاريخ

  آمار و احتمال مهندسی

آمار و احتمال مهندسی

۱۳۹۱/۹/۲۶  : تاريخ

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی