کنترل کننده دمای 150 50-درجه سانتی گراد کنترل کننده دمای 150 50-درجه سانتی گراد

برند : SHIVA AMVAJ دسته بندی: ترموستات ، کنترلر رطوبت

کد محصول : 11231412

شرح مختصر

کنترل کننده دمای 150 50 - درجه سانتی گراد داراي مشخصات زير مي باشد: این کنترل کننده وسیله ای با دقت مناسب برای کنترل دما در گستره 150 تا 50 -درجه سانتیگراد می باشد. سنسور این کنترل کننده به گونه ای طراحی شده است که از انعطاف پذیری بالای برخوردار است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی عنوان محصول کلیک کنید. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید

قیمت تماس بگیرید

کنترل کننده دمای 150 50-درجه سانتی گراد
کنترل کننده دمای 150 50-درجه سانتی گراد
 
کنترل کننده دمای 150 50- درجه سانتی گراد داراي مشخصات زير مي باشد :
این کنترل کننده وسیله ای با دقت مناسب برای کنترل دما در گستره  150   تا 50  - درجه سانتی گراد می باشد.سنسور این کنترل کننده به گونه ای طراحی شده است که از انعطاف پذیری بالای برخوردار است.

ويژگيها:
  سیستم کاملا دیجیتالی با نمایشگر دما  
  دارای قابلیت تنظیم دمای قطع و وصل به صورت جداگانه
  سنسور مخصوص و منحصر به فرد با انعطاف پذیری بالا  
  دارای قابلیت اعلام قطع سنسور
  دارای ترمینال های آسانسوری و نصب و برنامه ریزی ساده و آسان
  امکان استفاده گرمایشی یا سرمایشی
 
مشخصات فني  دستگاه:
  ولتاژ تغذیه : :AC 180-240 V/50-60 HZ 
  خروجی:رله : 5A
  ترموکوپل : نوع K
  محدوده اندازه گیری دما : 150  50-  درجه سانتی گراد.

نقشه نصب دستگاه
مشاهده بروشور

دریافت بروشور

 
مناسبترین قیمت را ازما بخواهید 

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.