رادیوگرافی صنعتی ، پرتوسنج ضد آب کاتا KATA DGM-1500 Turva waterproof KATA DGM-1500 Turva waterproof

برند : B.T.M دسته بندی: رادیوگراف صنعتی

کد محصول : 22232691

شرح مختصر

استفاده اسان و دقت بالا رادیوگرافی صنعتی ، پرتوسنج ضد آب کاتا KATA DGM-1500 Turva waterproof از ویژگی های بارز این تشعشع سنج می باشد. همجنین این دستگاه قابلیت ضدآب بودن را داراست. این رادیومتر که قادر است تشعشعات گاما و X-Ray را شناسایی کند با قیمت انحصاری در شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ، بزرگترین توزیع کننده تجهیزات رادیوگرافی صنعتی در ایران عرضه می شود مناسبترین قیمت را ازما بخواهید

قیمت تماس بگیرید

رادیوگرافی صنعتی ، پرتوسنج ضد آب کاتا  KATA DGM-1500 Turva waterproof 
KATA DGM-1500 Turvawaterproof
استفاده اسان و دقت بالا رادیوگرافی صنعتی ، پرتوسنج ضد آب کاتا  KATA DGM-1500 Turvawaterproof از ویژگی های بارز این تشعشع سنج می باشد. همجنین این دستگاه قابلیت ضدآب بودن را داراست. این رادیومتر که قادر است تشعشعات گاما و X-Ray را شناسایی کند با قیمت انحصاری در شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ، بزرگترین توزیع کننده تجهیزات رادیوگرافی صنعتی در ایران عرضه می شود.
مشخصات فنی رادیوگرافی صنعتی ، پرتوسنج ضد آب کاتا  KATA DGM-1500 Turva waterproof 
حالت خطی : ± 10 % at 20 °C
تشعشعات قابل شناسایی : گاما و x-ray
میزان حساسیت : 150 cpm/microSv/h
واحدهای اندازه گیری : microSv/h   μSv/h
رنج های خطی : میزان دوز 0.01 - 100 000 microSv/h دوز 0.001 - 1000 milliSv
دقت اندازه گیری : ± 5 % به هنگام خواندن تشعشع پراکنی Cs-137 در نقطه 20 درجه سانتی گراد کالیبراسیون
زمان های پاسخگویی : حالت پاسخ گویی سریع 2.5 ثانیه ، حالت اندازه گیری خودکار 3 دقیقه ، در حالت افزایش میزان دوز 5 ثانیه.
 
 
 
نام های دیگر دستگاه :
رادیومتر ، پرتوسنج ، رادیومتر دیجیتال ، پرنوسنج دیجیتال ، رادیومتر قابل حمل ، تجهیزات ان دی تی ، تجهیزات غیر مخرب ، تجهیزات  NDT ، رادیوگرافی صنعتی ، رایومتر با کیفیت
 

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.