رادیوگرافی صنعتی ، دزیمتردیجیتال شخصی LCNDT FJ2000 LCNDT FJ2000 Personnel digital dosimeter

برند : B.T.M دسته بندی: رادیو گراف صنعتی

کد محصول : 22312699

شرح مختصر

رادیوگرافی صنعتی ، دزیمتردیجیتال شخصی LCNDT FJ2000 این دستگاه مجهز به تراشه مطابق با فناوری روز همراه با عملکرد بسیار بالا می باشد. خرید و فروش کلیه تجهیزات غیر مخرب NDT ، رادیوگرافی صنعتی ، دزیمتر دیجیتال ، عیب یاب التراسونیک ، جریان گردابی ، تستر ذرات مغناطیسی با انحصاری ترین قیمت در شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز صورت می پذیرد. مناسبترین قیمت را ازما بخواهید

قیمت تماس بگیرید

رادیوگرافی صنعتی ، دزیمتردیجیتال شخصی LCNDT  FJ2000
LCNDT  FJ2000 Personnel digital dosimeter
رادیوگرافی صنعتی ، دزیمتردیجیتال شخصی LCNDT  FJ2000 ، ابزاری جیبی و هوشمند است. این دستگاه مجهز به تراشه مطابق با فناوری روز همراه با عملکرد بسیار بالا می باشد. این دستگاه عمدتا برای مشاهده اشعه های ایکس و گاما استفاده می شود و می تواند مستقیما دز شخصی و میزان آن را بخواند.هنگامی که آستانه دستگاه زیاد  یا مسدود باشد ، هشدار نوری به کارگران می دهد تا به درجه ایمنی آن توجه کنند. شاخصه های فنی آن در حد استانداردهای ملی و بین المللی است. این دستگاه بسیار حساس ، پایدار و قابل اطمینان است. خرید و فروش کلیه تجهیزات غیر مخرب NDT ، رادیوگرافی صنعتی ، دزیمتر دیجیتال ، عیب یاب التراسونیک ، جریان گردابی ، تستر ذرات مغناطیسی با انحصاری ترین قیمت در شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز صورت می پذیرد.
مشخصات فنی رادیوگرافی صنعتی ، دزیمتردیجیتال شخصی LCNDT  FJ2000
پراب                   GM counting tube , measure X-ray or γ -ray
رنج اندازه گیری    Accumulated dose equivalent: Hp(10)0.0μSv—99.99mSv
                         Dose equivalent rate: Hp(10)0.1μSv/h—99.99mSv/h
نمایشگر              LCD
تلرانس                ﹤±20%(137Cs)
پاسخ دز معادل     ﹤±20%(1μSv/h—99.99mSv/h)
محدوده پاسخ انرژی   ﹤±30%(50KeV—1.3MeV)
زمان بندی             ﹤6.0μSv/h 36s
                           ﹥6μSv/h ≤3.6s

 
 
نام های دیگر دستگاه :
رادیومتر ، پرتوسنج ، رادیومتر دیجیتال ، پرنوسنج دیجیتال ، رادیومتر قابل حمل ، تجهیزات ان دی تی ، تجهیزات غیر مخرب ، تجهیزات  NDT ، رادیوگرافی صنعتی ، رایومتر با کیفیت ، دزیمتر اشعه ، دوزیمتر ، تجهیزات رادیوگرافی
 

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.