دیتالاگر دما و رطوبت مارمونیکس MHT-40 Temperature and Humidity Datalogger MHT-40 MARMONIX

برند : MARMONIX/CANADA دسته بندی: ترموگراف دما و رطوبت
5 از 1 رای

کد محصول : 22402708

شرح مختصر

دیتالاگر دما و رطوبت مارمونیکس MHT-40 دارای سنسورهای دقیق دما و رطوبت می باشد. دستگاه دیتالاگر MHT-40 دارای ویژگی هایی همچون دقت بالا، پاسخ گویی سریع و پایدار است. این دیتالاگر بطور کلی برای جمع آوری داده های دمایی و رطوبتی محیط استفاده می گردد. دیتالاگر دما و رطوبت MHT-40 توسط شرکت بهروز در کمترین زمان ممکن با ارزان ترین قیمت در اختیار کاربران قرار می دهد. شرکت بهروز نمایندگی برند مارمونیکس در ایران ارائه آموزش رایگان و ضمانت نامه کتبی دوساله را بر عهده دارد.

قیمت 3,960,000 تومان

دیتالاگر دما و رطوبت مارمونیکس MHT-40

Temperature and Humidity Datalogger MHT-40 MARMONIX

دیتالاگر دما و رطوبت مارمونیکس MHT-40 دارای سنسورهای دقیق دما و رطوبت می باشد. دستگاه دیتالاگر بی سیم MHT-40 دارای ویژگی هایی همچون دقت بالا، پاسخ گویی سریع و پایدار است. این دیتالاگر حافظه دار به طور کلی برای جمع آوری دادهای دمایی و رطوبتی محیط استفاده می گردد. با استفاده از دیتالاگرMHT-40 می توانید دما و رطوبت را به راحتی و آسانی اندازه گیری و ثبت کنید سپس داده های ثبت شده را می توانید از طریق اتصال به کامپیوتر بازخوانی کنید. دیتالاگر دما و رطوبت MHT-40 توسط شرکت بهروز در کمترین زمان ممکن با ارزان ترین قیمت در اختیار کاربران قرار می گیرد.
 

مشخصات فنی دستگاه:

  • دارای قابلیت ذخیره سازی 32700 داده
  • دارای صفحه نمایشگر برای نمایش اطلاعات
  • با قابلیت انتخاب سیکل اندازه گیری از 1 ثانیه تا 24 ساعت
  • با قابلیت دانلود داده ها از طریق رابط USB
  • نشانگر هشدار برای شناسایی حداقل و حداکثر داده
  • دارای نرم افزار آنالیز جهت بررسی گراف دستگاه

توضیحات بیشتر:

کاربرد دیتالاگر دما و رطوبت به منظور ثبت، اندازه گیری و ارائه میزان دما و رطوبت مکان های مختلف از جمله سردخانه، محیط های کارگاهی و اداری و ... می باشد. ارائه انواع ترموگراف دما و رطوبت، ثبت کننده دما و رطوبت، ترموگراف سردخانه ای و انواع ترموگراف دیجیتالی در حال حاضر از طریق فروشگاه آنلاین فروشگاه اینترنتی بهروز در سراسر ایران اسلامی صورت می گیرد. سیاست مجموعه بهروز ارائه دیتالاگر دما و رطوبت ارزان، با بهترین کیفیت و بالاترین بازدهی است. برای اطلاع از قیمت دیتالاگر، مشخصات فنی، و نحوه خرید و فروش آنلاین هر کدام از محصولات می توانید با ما تماس بگیرید.
 

آموزش تصویری و نحوه کار با دیتالاگر دما و رطوبت مارمونیکس MHT-40

 

مشخصات ظاهری
وزن
سایز
مشخصات فنی
رنج اندازه گیری دما
رنج اندازه گیری رطوبت نسبی
قابلیت ها
قابلیت نمایش
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه

  • اتصال به کامپیوتر از طریق USB
  • مجهز به نرم افزار ارزیابی داده ها

کامبیز جوان :
خیلی عالیه

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

برچسب ها :

دیتالاگر دما و رطوبت فروش دیتالاگر دما و رطوبت ثبت کننده دما و رطوبت خرید دیتالاگر دما و رطوبت کاربرد ترموگراف ترموگراف چیست؟ بهترین ترموگراف بهترین دیتالاگر دما و رطوبت قیمت ترموگراف دما و رطوبت انواع ترموگراف دما و رطوبت ترموگراف سردخانه دیتالاگر بانک خون ثبت کننده دما بانک خون دیتالاگر سازمان انتقال خون فروش دیتالاگر قیمت ترموگراف انواع ترموگراف ترموگراف تستو قیمت دیتالاگر ترموگراف چیست خرید ترموگراف نمایندگی فروش ترموگراف در تهران فروش ترموگراف رطوبت نمایندگی ترموگراف تستو ترموگراف تستو قیمت ترموگراف دیجیتال خرید دیتالاگر دیتالاگر دما رطوبت لاگر دما دماسنج دامپزشکی قیمت ترموگراف یخچال نمایندگی فروش ترموگراف در مشهد نمایندگی فروش ترموگراف در شیراز نمایندگی فروش ترموگراف در اصفهان ترموگراف فروشی ترموگراف اهواز فروش ترموگراف ارزان باتری ترموگراف ترموگراف به انگلیسی ترموگراف پزشکی ترموگراف تبریز خرید و فروش ترموگراف ترموگراف قم قیمت ترموگراف testo ترموگراف کانتینر کاغذ ترموگراف دیتالاگر مارمونیکس
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.