میکرو پاورمتر دیجیتال پریزدار بنتک مدل BENETECH GM86 BENETECH GM86

برند : BENETECH/CHINA دسته بندی: وات متر
5 از 1 رای

کد محصول : 31943788

شرح مختصر

میکرو پاورمتر دیجیتال پریزدار بنتک مدل BENETECH GM86 یکی از پاورمترهای ارزان قیمت موجود در بازار می باشد که دارای یک پریز می باشد. شما با استفاده از این میکروپاورمتر می توانید میزان برق مصرفی خود را کنترل کنید.

قیمت تماس بگیرید

میکرو پاورمتر دیجیتال پریزدار بنتک مدل  BENETECH GM86

BENETECH GM86

میکروپاورمتر بنتچ یکی از پاورمترهای ارزان قیمت موجود در بازار می باشد که دارای یک پریز می باشد. شما با استفاده از این میکروپاورمتر می توانید میزان برق مصرفی خود را کنترل کنید.
 
مشخصات فنی دستگاه:
  • دقت 1.0
  • ثابت 6400imp/kWh
  • دمای عملکرد 0~45℃
  • قابلیت نظارت بر مقدار فعلی توان اکتیو
  • نظارت بر ولتاژ / جریان / فرکانس فعلی
  • ضبط مصرف زمان کل
  • ضبط کل مصرف برق
  • تشخیص ضریب قدرت
  • صفحه نمایش ال سی دی بزرگ

مشخصات ظاهری
نوع دستگاه
وزن
سایز
مشخصات فنی
توان مصرفی
رنج اندازه گیری ولتاژ AC
رنج اندازه گیری ولتاژ DC
رنج اندازه گیری جریان AC
رنج اندازه گیری جریان DC
قابلیت ها
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه
نرم افزار

سید رسول سیدی :
قیمت و گرانتی عالی خدمات مجموعه بهروز فوق العادس

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.