LCR متر هیوکی مدل HIOKI 3511-50 HIOKI 3511-50

برند : HIOKI/JAPAN دسته بندی: LCR متر
5 از 1 رای

کد محصول : 36534258

شرح مختصر

LCR متر هیوکی ۳۵۱۱-۵۰ دستگاهی برای اندازه گیری ۳ پارامتر سلف ، خازن و مقدار مقاومت الکتریکی می باشد . محدوده اندازه گیری مقدار مقاومت در بازه ۱۰mΩ تا ۲۰۰٫۰۰MΩ ، محدوده اندازه گیری مقدار ظرفیت خازنی از ۹٫۴۰pF تا ۹۹۹٫۹۹mF در محدوده فرکانسی ۱۲۰ هرتز و همچنین محدوده اندازه گیری مقدار سلف در بازه ۱۴µH تا ۲۰۰KH در محدوده فرکانسی ۱۲۰ هرتز می باشد .

قیمت تماس بگیرید

LCR متر هیوکی مدل HIOKI 3511-50 :
 
LCR متر هیوکی ۳۵۱۱-۵۰ دستگاهی برای اندازه گیری ۳ پارامتر سلف ، خازن و مقدار مقاومت الکتریکی می باشد . محدوده اندازه گیری مقدار مقاومت در بازه ۱۰mΩ تا ۲۰۰٫۰۰MΩ ، محدوده اندازه گیری مقدار ظرفیت خازنی از ۹٫۴۰pF تا ۹۹۹٫۹۹mF در محدوده فرکانسی ۱۲۰ هرتز و همچنین محدوده اندازه گیری مقدار سلف در بازه ۱۴µH تا ۲۰۰KH در محدوده فرکانسی ۱۲۰ هرتز می باشد . همچنین این LCR متر محدوده فرکانسی ۱۲۰ هرتز یا ۱ کیلو هرتز را نیز پوشش می دهد . علاوه بر این برای نرخ اندازه گیری این ۳ پارامتر می توان ۳ حالت اندازه گیری سریع ، متوسط و آهسته را در محدوده فرکانس ۱ کیلوهرتز یا ۱۲۰ هرتز انتخاب کرد .
مشخصات فنی LCR متر هیوکی مدل HIOKI 3511-50 :
 
قابلیت اندازه گیری مقدار مقاومت در فرکانس ۱۲۰ هرتزی در بازه : ۱۰ میلی اهم تا ۲۰۰ مگا اهم
قابلیت اندازه گیری مقدار ظرفیت خازنی در فرکانس ۱۲۰ هرتز در بازه : ۹٫۴ پیکوفاراد تا ۹۹۹٫۹۹ میلی فاراد
قابلیت اندازه گیری مقدار سلف در فرکانس ۱۲۰ هرتز در بازه : ۱۴ میکرو هانری تا ۲۰۰ کیلو هانری
قابلیت اندازه گیری پارامتر ها در ۲ رنج فرکانسی : ۱۲۰ هرتز یا ۱ کیلو هرتز
قابلیت اندازه گیری در ۳ نرخ زمانی : آهسته ، نرمال و سریع

مشخصات ظاهری
وزن
سایز
مشخصات فنی
رنج اندازه گیری سلف
رنج اندازه گیری خازن
رنج اندازه گیری مقاومت
تست فرکانس
قابلیت ها
قابلیت نمایش
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
قابلیت اتصال به کامپیوتر
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه
نرم افزار

محمد رضا :
گرونه خیلی

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

برچسب ها :


Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.