پراب یونیتی مدل UNI-T UT-T05 UNI-T UT-T05

برند : UNI-T/CHINA دسته بندی: لوازم جانبی

کد محصول : 37444352
قیمت تماس بگیرید

پراب یونیتی مدل UNI-T UT-T05 :
پراب ابزاری است که برای اتصال بین دستگاه اندازه گیری و جسم و یا دستگاه مورد آزمایش ، که البته باید در نظر داشته باشید پراب نباید به گونه ای باشد که تاثیری روی آزمایش بگذارد . یعنی نباید هیچگونه خاصیت سلفی ، مقاوتی یا خازنی داشته باشد تا نتایج اندازه گیری به صورت دقیق و با دقت بالا گزارش شود . پراب یونیتی UT-T05 مناسب برای اندازه گیری دمای هوا و گاز تا محدوده ۹۰۰ درجه سانتی گراد می باشد و با توجه به ویژگی هایش برای اندازه گیری مایعات مناسب نیست . همچنین پراب این مدل UT-T05 از یک ترموکوپل محافظت شده از جنس استیل ضد زنگ و تعدادی سوراخ تعبیه شده بر روی آن به منظور تنظیم مقدار گاز می باشد .
 
 
مشخصات فنی پراب یونیتی مدل UNI-T UT-T05 :
  • امکان استفاده برای اندازه گیری دمای هوا یا گاز
  • امکان اندازه گیری دما در محدوده : -۵۰ºC ~ 900ºC / -50ºF ~ 1652ºF
  • دارای طول پراب به اندازه ۵۶ میلی متر
  • دارای طول سیم به اندازه ۱۰۰۰ میلی متر

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

برچسب ها :


Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.