تستر کابل شبکه حرفه ای مولتی متریکس MULTIMETRIX CT51 MULTIMETRIX CT51

برند : multimetrix دسته بندی: عیب یاب کابل ، مسیر یاب کابل
5 از 1 رای

کد محصول : 40464655

شرح مختصر

تستر کابل شبکه حرفه ای مولتی متریکس MULTIMETRIX CT51 : مناسب برای کابل های RJ-45 ، RJ-11 ، USB ، 1394 محدوده اندازه گیری و تست تا 180 متر طول کابل تست کابل ها از نظر قطعی ، پیوستگی و اتصال کوتاه نمایش نتایج بوسیله ال ای دی های روی دستگاه طراحی شده مطابق با استاندارد جهانی نشانگر میزان شارژ باتری جهت تعویض دو قسمتی بودن دستگاه جهت کاربری راحت نوع تغذیه یک عدد باتری 9 ولت

قیمت تماس بگیرید

تستر کابل شبکه حرفه ای مولتی متریکس MULTIMETRIX CT51

MULTIMETRIX CT51

کمپانی مولتی متریکس و کاوین آرنوکس با همکاری یکدیگر دست به تولید و طراحی تجهیزات اندازه گیری و پرتابل زده اند که تمام نیاز های کاربران را به راحتی فراهم می کند. مدل CT51 ساخت کشور فرانسه و کمپانی مولتی متریکس MULTIMETRIX همانطور که از نام آن پیداست مناسب برای تست کابل های تلفن ، کامپیوتر و کابل های ویدئویی می باشد. اکثر مهندسین شبکه با این مشکل رو به رو هستند که قطعی و خرابی کابل ها در سیستم دقیقا از کجا است؟! . با استفاده ازین تستر شبکه می توان در کمترین زمان ممکن و به راحتی کابل ها را از نظر قطعی ، پارگی  و یا اتصال کوتاه بودن بررسی کرد و هزینه های ناشی از قطع بودن سیستم شبکه را به حداقل رساند. این دستگاه مناسب برای کابل های RJ-45 ، RJ-11 ، USB ، 1394 و BNC می باشد. تستر کابل و شبکه مولتی متریکس CT51 از دو قسمت تشکیل شده تا نیازی به کاربر دیگر جهت اندازه گیری و تست نباشد.

مشخصات فنی دستگاه :

  • مناسب برای کابل های RJ-45 ، RJ-11 ، USB ، 1394
  • محدوده اندازه گیری و تست تا 180 متر طول کابل
  • تست کابل ها از نظر قطعی ، پیوستگی و اتصال کوتاه
  • نمایش نتایج بوسیله ال ای دی های روی دستگاه
  • طراحی شده مطابق با استاندارد جهانی
  • نشانگر میزان شارژ باتری جهت تعویض
  • دو قسمتی بودن دستگاه جهت کاربری راحت
  • نوع تغذیه یک عدد باتری 9 ولت

مشخصات ظاهری
کاربری
وزن
سایز
شیوه ارتباطی
مشخصات فنی
فرکانس کاری
تعداد فرکانس
توان خروجی
حالات کاری
ولتاژ خروجی
جریان خروجی
عمق مکان یابی با پراب
عمق مکان یابی با کابل
رنج اندازه گیری
نقطه کور
رزولوشن
امپدانس خروجی
قابلیت ها
قابلیت خاص
لوازم جانبی
اقلام همراه
سایر مشخصات
نمایشگر
تغذیه
نرم افزار

:
تمامی پارامتر هارو با دقت بالا اندازه گیری میکنه
واقعا عالی هستش

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5

برچسب ها :


Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.