ترموگراف دما و رطوبت، دیتالاگر فشار مطلق تستو مدل TESTO 176-P1 Temperature data logger 176-P1 TESTO

برند : TESTO/GERMANY دسته بندی: ترموگراف دما و رطوبت
5 از 1 رای

کد محصول : 42174833

شرح مختصر

ترموگراف دما و رطوبت، دیتالاگر فشار مطلق تستو مدل TESTO 176-P1 دیتالاگری ۵ کاناله می باشد دستگاهی مناسب برای اندازه گیری پارامتر های دما ، رطوبت با سنسور خارجی و اندازه گیری فشار مطلق با سنسور داخلی می باشد

قیمت تماس بگیرید

ترموگراف دما و رطوبت، دیتالاگر فشار مطلق تستو مدل TESTO 176-P1
Temperature data logger 176-P1 TESTO
 
دیتالاگر فشار مطلق , دما و رطوبت تستو مدل TESTO 176-P1 دیتالاگری ۵ کاناله می باشد دستگاهی مناسب برای اندازه گیری پارامتر های دما ، رطوبت با سنسور خارجی و اندازه گیری فشار مطلق با سنسور داخلی می باشد. محدوده اندازه گیری دما در رنج -۲۰º تا ۷۰º سانتی گراد ، محدوده اندازه گیری رطوبت به صورت ۰ تا ۱۰۰% RH و همچنین محدوده اندازه گیری فشار مطلق به صورت ۶۰۰ تا ۱۱۰۰ mbar با دقت اندازه گیری بالا می باشد و می تواند دما و رطوبت را به صورت هم زمان در دو محل اندازه گیری نماید.
این دیتالاگر ۱۷۶-P1 مناسب برای اندازه گیری به صورت مداوم تا ۲۴ ساعت می باشد. همچنین لاگر این مدل قابلیت ثبت و ذخیره اطلاعات تا ۲ میلیون داده با امنیت حفاظت اطلاعات بالا را دارد. هنگامی که پراب های دما یا رطوبت متصل می شوند ، دیتالاگر می تواند علاوه بر مقادیر اندازه گیری فعلی دما و رطوبت ، نقطه شبنم را نیز نمایش دهد. امکان نمایش مقادیر حداقل و حداکثر ، امکان انتقال اطلاعات به کامپیوتر و تجزیه و تحلیل داده توسط نرم افزار های مربوطه و همچنین طول عمر بالای باطری تا ۸ سال از ویژگی های دیتالاگر دما ، رطوبت و فشار مطلق تستو ۱۷۶-P1 می باشد.
 
مشخصات فنی دستگاه:
  • قابلیت اندازه گیری دما با سنسور خارجی در محدوده : -۲۰ºC تا ۷۰ºC با رزولوشن اندازه گیری ۰٫۱ºC
  • قابلیت اندازه گیری رطوبت در محدوده : ۰ تا ۱۰۰% RH
  • قابلیت اندازه گیری فشار مطلق در محدوده : ۶۰۰ تا ۱۱۰۰ mbar با رزولوشن ۱ mbar
  • قابلیت اندازه گیری دما و رطوبت به صورت موازی در دو نقطه
  • قابلیت ثبت و ذخیره داده تا ۲۰۰۰۰۰۰ مقدار توسط دیتالاگر
  • قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق کابل USB یا کارت SD
  • دارای استاندارد حفاظتی IP54
  • دارای طول عمر باطری تا ۸ سال
 
توضیحات بیشتر: 
ثبت دما و نمایش نوسانات دما وظیفه اصلی ترموگراف می باشد. ترموگراف در انواع مختلف با توجه به برند و امکانات تولید می شود که در قیمت ترموگراف بسیار موثر می باشد. برای توضیح اجمالی می توان انواع ترموگراف را به صورت دیجیتال و غیر دیجیتال با حافظه ها و اشکال مختلف میتوان تعریف کرد.

مشخصات ظاهری
وزن
سایز
مشخصات فنی
رنج اندازه گیری دما
رنج اندازه گیری رطوبت نسبی
قابلیت ها
قابلیت نمایش
قابلیت خاص
شیوه ارتباطی
حافظه
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه

عرفان :
دستگاه عالی من از کارکردش خیلی راضیم

نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.