رطوبت سنج چوب و کاغذ تستو مدل TESTO 616 Moisture meter TESTO 616

برند : TESTO/GERMANY دسته بندی: رطوبت سنج چوب و کاغذ

کد محصول : 42184834

شرح مختصر

رطوبت سنج چوب و کاغذ دیجیتال تستو TESTO 616 می تواند با دقت و در کمترین زمان ممکن میزان رطوبت موجود در چوب و اجسام ساختمانی را اندازه گیری کند. این دستگاه به صورت غیر مخرب و بدون وارد کردن پین به اجسام می تواند رطوبت را اندازه گیری کند. آموزش رایگان نحوه کار با رطوبت سنج چوب و کاغذ دیجیتال تستو TESTO 616 و ضمانت نامه کتبی در فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز

قیمت تماس بگیرید

رطوبت سنج چوب و کاغذ  دیجیتال تستو TESTO 616
Moisture meter TESTO 616
رطوبت سنج چوب و کاغذ تستو مدل TESTO 616 توانایی اندازه گیری میزان رطوبت موجود در چوب و اجسام ساختمانی را با دقت و در کمترین زمان ممکن داراست. این دستگاه به صورت غیر مخرب و بدون وارد کردن پین به اجسام می تواند رطوبت را اندازه گیری کند. با قرار دادن پشت پراب منحنی شکل دستگاه بر روی اجسام می توان میزان رطوبت را بر اساس درصد بر روی صفحه نمایشگر مشاهده کرد. همچنین مقادیر اندازه گیری را می توان ذخیره کرد. اگر چه با استفاده از پراب دستگاه می توان رطوبت سطح، دیوار و یا زمین را اندازه گیری کرد، اما برای اندازه گیری تا عمق 2 اینچی از سطح نیز مناسب می باشد. رطوبت موجود در چوب و اجسام ساختمانی باعث بروز آمدن مشکلاتی از قبیل پوسیدگی و سستی در آن ها می شود به همین دلیل می بایست به طور مکرر میزان رطوبت آن ها مورد بازرسی قرار گرفته شود. از قابلیت های دیگر این رطوبت سنج تستو 616 می توان به نمایش حداقل / حداکثر، DATA HOLD جهت ثبت و نگه داشتن مقادیر اندازه گیری شده بر روی صفحه نمایشگر دستگاه و داشتن نور پس زمینه برای استفاده در مکان های تاریک و کم نور اشاره کرد.
 
مشخصات فنی دستگاه:
  • محدوده اندازه گیری رطوبت برای چوب کمتر از 50 درصد و برای مواد ساختمانی کمتر از 20 درصد
  • رزولوشن 0.1 درصد
  • دمای کاری دستگاه 5 تا 40 درجه سانتی گراد
  • ساخته شده از جنس ABS/TPE/Metal
  • استاندارد حفاظتی IP30
  • نوع تغذیه باتری 9 ولتی از نوع 6F22
  • اندازه گیری عمق تا 5 سانتی متر 
توضیحات بیشتر:
رطوبت سنج جامدات به دو نوع تقسیم می شود:
پراب مخرب (نفوذی ) و پراب غیر مخرب (غیر نفوذی )
رطوبت سنج جامدات با پراب مخرب، رطوبت اجسام را به وسیله پراپ پین مانند اندازه گیری می کند. بدین صورت پین ها مستقیما داخل جسم فرو (5 میلی متر) می شود و اندازه گیری نموده و به صورت نموداری و یا عددی نمایش می دهد. 
رطوبت سنج جامدات با پراب غیر مخرب به صورت غیر نفوذی و بدون وارد کردن پین به اجسام می تواند رطوبت را اندازه گیری کند. با قرار دادن پشت پراب منحنی شکل دستگاه بر روی اجسام می توان میزان رطوبت را بر اساس درصد بر روی صفحه نمایشگر مشاهده کرد. 
جهت سفارش آنلاین و خرید اینترنتی انواع رطوبت سنج جامدات، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی آنلاین بهروز مراجعه کنید. شرکت بهروز تامین کننده و نماینده رسمی برند های مارمونیکس، کیوریتسو، هیوکی، مستک، لوترون و ... در ایران می باشد.

مشخصات ظاهری
وزن
سایز
مشخصات فنی دستگاه
محدوده اندازه گیری رطوبت
پراب مجزا
پراب سرخود
لوازم جانبی
لوازم جانبی همراه دستگاه
سایر مشخصات
نوع صفحه نمایش
نوع تغذیه

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.