متر لیزری 100 متری یونیتی UT-392B laser distance meter UT-392B UNI-T

برند : UNI-T/CHINA دسته بندی: متر لیزری - فاصله سنج

کد محصول : 44365055

شرح مختصر

متر لیزری 100 متری یونیتی UT-392B یک متر 100 متری می باشد که قابلیت اندازه گیری بی وقفه و با دقت اندازه گیری 2mm + - را داراست. این دستگاه در صنایع مختلف کاربرد فراوان دارد و سبب شده تا امور با سرعت و دقت بالاتری پیش رود. آموزش رایگان به همراه ضمانت کتبی را از بهروز بخواهید.

قیمت تماس بگیرید

متر لیزری 100 متری یونیتی UT-392B

Laser Distance Meter UT-392B UNI-T

متر لیزری 100 متری یونیتی UT-392B از کمپانی بزرگ UNI-T محصولی با کارایی بالاست. با پیشرفت تکنولوژِی و احساس نیاز در صنایع مختلف جهت اندازه گیری سریع، مهندسان ایده ساخت متر لیزری را عملی کردند. نحوه عملکرد مترهای لیزری به این صورت است که دستگاه یک پالس لیزر را به هدف می تاباند. این پالس با برخورد به هدف طی مدت زمانی که بستگی به مسافت دارد، به دستگاه باز می گردد. با توجه به اینکه سرعت نور در زمین مقدار معین و ثابتی است ؛دستگاه با استفاده از سرعت نور و مدت زمانی که به طول انجامیده تا امواج لیزر از مبدا حرکت، به جسم برسد و به دستگاه باز گردد و با استفاده از فرمول سرعت V=L/t به سادگی و با دقت بالا می تواند فاصله محل تابش امواج لیزر تا جسم را به دست آورد. متر های لیزری با توجه به کاربردشان در صنایع و مشاغل مختلف، قادر به اندازه گیری ماکسیمم طولی هستند که توسط کارخانه سازنده مشخص می شوند و بر این اساس دارای رنج قیمتی متفاوتی هستند.

مشخصات فنی دستگاه:

 • اندازه گیری تا 100متر
 • اندازه گیری برحسب واحد m/in/ft
 • دقت اندازه گیری: 2mm
 • اندازه گیری بی وقفه
 • اندازه گیری فاصله/منطقه/حجم
 • محاسبه تئوری فیثاغورث
 • قابلیت افزایش و کاهش طول/حجم/منطقه
 • کالیبراسیون به صورت اتوماتیک
 • حافظه ذخیره اطلاعات: 30
 • عمر باطری:8000 بار اندازه گیری
 • خاموش شدن اتوماتیک دستگاه
 • ابعاد دستگاه: 112mm * 50mm * 25mm
 • وزن دستگاه :84g

توضیحات بیشتر:

متر لیزری یکی از پرکاربردترین دستگاه های اندازه گیری است که می تواند به راحتی و با دقت بالا مقدار طول، سطح، حجم و زاویه را اندازه گیری کند. ارائه انواع متر لیزری دیجیتالی، فاصله سنج لیزری و انواع متر لیزری ارزان و دقیق در فروشگاه آنلاین بازرگانی تجهیزات بهروز صورت می پذیرد. برای اطلاع از مشخصات فنی، نحوه خرید و فروش آنلاین و قیمت بهترین و با کیفیت ترین متر های لیزری با شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز نماینده رسمی برند UNI-T در ایران تماس بگیرید.

مشخصات فنی
رنج اندازه گیری 100m
دقت اندازه گیری ±(1.5mm+d*5/100000)
رزولوشن
تعداد حافظه 30
قابلیت
قابلیت خاص
متعلقات
تجهیزات جانبی

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

برچسب ها :


Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.