دورسنج لیزری یونیتی مدل UNI-T UT-373 UNI-T UT-373

برند : UNI-T/CHINA دسته بندی: دورسنج لیزری

کد محصول : 44375056

شرح مختصر

دورسنج لیزری یونی تی مدل UNI-T UT373 قابلیت اندازه گیری میزان دور تا رنج 99999 دور بر دقیقه را دارد. دورسنج ها معمولا دو مدل هستند یا به صورت لیزری و یا به صورت مکانیکی. برای اندازه گیری دور توسط دورسنج لیزری کافیست لیبل را روی شفت چسبانده و سپس با رعایت فاصله دستگاه از شی این دور قابل اندازه گیری می باشد.

قیمت تماس بگیرید

دورسنج لیزری یونیتی مدل UNI-T UT-373
   
  دورسنج لیزری یونی تی مدل UNI-T UT373  قابلیت اندازه گیری میزان دور تا رنج 99999 دور بر دقیقه را دارد. دورسنج ها معمولا دو مدل هستند یا به صورت لیزری و یا به صورت مکانیکی. برای اندازه گیری دور توسط دورسنج لیزری کافیست لیبل را روی شفت چسبانده و سپس با رعایت فاصله دستگاه از شی این دور قابل اندازه گیری می باشد. اما کار کردن با دورسنج مکانیکی بسیار ساده است. می توان با داخل کردن سری دورسنج یا تاکومتر داخل سفت دور را محسابه کرد.
   
  مشخصات فنی دستگاه :
  • اندازه گیری دور تا 99999 دور بر دقیقه
  • دارای قابلیت اتورنج
  • قابلیت نگه داشتن عدد بر روی نمایشگر یا به اصطلاح HOLD
  • ثبت حداقل و حداکثر مقادیر اندازه گیری شده
  • نمایشگر ضعیف بودن باتری
  • نور پس زمینه
  • دارای قابلیت خاموش شدن خودکار

  مشخصات ظاهری
  نوع کاربری
  نوع اندازه گیری غیرتماسی
  وزن 85گرم
  سایز 183.8mm x 56mm x 34mm
  مشخصات فنی
  تعداد دور در حالت مکانیکی
  تعداد دور در حالت غیرتماسی 10~99999RPM
  تعداد دور در حالت استروب اسکوپ
  واحدهای اندازه گیری RPM
  قابلیت ها
  قابلیت نمایش
  قابلیت خاص
  شیوه ارتباطی
  قابلیت اتصال به کامپیوتر ندارد
  حافظه ندارد
  لوازم جانبی
  لوازم جانبی همراه دستگاه باطری و راهنمای استفاده
  سایر مشخصات
  نوع صفحه نمایش تک رنگ دیجیتال
  نوع تغذیه باطری
  نرم افزار ندارد

  نقدی موجود نیست

  نظر شما

  امتياز کاربران 0 از 5

  برچسب ها :


  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.