دستگاه تست رله تک فاز GDJB-II Single Phase Relay Protection Tester GDJB-II Single Phase Relay Protection Tester

برند : HV Hipot دسته بندی: تست رله

کد محصول : 44445063

شرح مختصر

تست رله چیست؟ دستگاه رله عموما برای تست ترنسدیوسر، انرژی متر و باقی موارد کاربرد ویژه ای دارد. دستگاه تست رله با توجه به کاربرد دارای تک، سه و چهار خروجی با آمپر متفاوت با توجه به روش تست دارد. از تجهیزات تست رله برای کاربرد هایی از جمله برق قدرت، تولید کننده های رله، موسسات تحقیقاتی، نیروگاه ها استفاده می شود. این تجهیزات دارای قابلیت های مختلفی از جمله مانیتورینگ و ثبت توان خروجی، دقت بالا در تست رله، دارا بودن کیت های تقویت جریان برای تست تجهیزات رله را دارا می باشند.

قیمت تماس بگیرید

تستر حفاظت رله تک فاز GDJB-II یک دستگاه کالیبراسیون به روز شده برای آزمایش رله است. این دستگاه با ولتاژ 220 ولت کار می کند و به صورت تک فاز طراحی شده توانایی خروجی تا 100 آمپر از ویژگی های این دستگاه می باشد.
 
 مشخصات فنی :
  • اندازه گیری رله : قابلیت اندازه گیری مقدار شروع ،مقدار بازگشتی ، انتخاب نسبت جریان 
  • رله زمانی : اندازه گیری مقدار شروع، مقدار بازگشتی و زمان عمل
  • رله مجدد : تست شارژ خازن، زمان شارژ، زمان مجدد و تست قطعات مرکزی
  • ولتاژ تغذیه : 220 ولت 50 هرتز
  • دمای کاری : 10- الی 40 درجه سانتی گراد  و رطوبت حداکثر85 درصد
  • ولتاژ خروجی : 0 الی 250 ولتاژ AC و DC
  • جریان خروجی : 0 الی 100 آمپر AC
  • ولتاژ خروجی ثابت : 24/48/110/220  ولت DC
 

نقدی موجود نیست

نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

برچسب ها :

تست رله

محصولات مرتبط

Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.