ترمومتر طبی 

ترمومتر طبی غیر تماسی مخصوص اندازه گیری دمای بدن انسان در نظر گرفته شده است به گونه ای که دمای اتاق و محیط بر دمای در حال اندازه گیری هیچ تاثیری ندارد. اندازه گیری دمای بدن بسته به نوع پوست و ضخامت آن در قسمت های مختلف بدن ممکن است متغیر باشد. ترمومتر طبی پزشکی دستگاهی است که به وسیله آن می توان دمای بدن بیمار را بدون تماس و به صورت اینفرارد اندازه گیری کرد. این دماسنج های پزشکی دارای دقت خوب و قیمت مناسبی هستند. ترمومتر لیزری در بین افراد با نام هایی همچون تب سنج لیزری، تب سنج اینفرارد نیز شناخته می شود. ترمومتر طبی پزشکی مارمونیکس مدل MARMONIX MIB-393 یکی از محصولات بسیار با کیفیت در دسته بندی ترمومتر های طبی و پزشکی می باشد که در ایران توسط شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارائه می گردد.
تمام اجسام از خود اشعه مادون قرمز منتشر می کنند که میزان و شدت آن با دمای آن جسم متناسب است ، نحوه کار ترمومتر طبی بدین صورت است که با جمع آوری اشعه مادون قرمز ساطع شده از بدن بیمار و تبدیل میزان اشعه به دما یا به عبارت دیگر پردازش اطلاعات حاصل از اشعه ، میزان درجه حرارت بدن را اندازه گیری می کند. برای خرید انواع دماسنج طبی و پزشکی با کمترین قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز مراجعه فرمایید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA UNI-T/CHINA POPULAR/TAIWAN LUTRON/TAIWAN
دماسنج طبی مستک MS6518

دماسنج طبی مستک MS6518

قیمت : ۴۰۰,۰۰۰   تومان 410,000 تومان
ترمومتر طبی مارمونیکس MIB-393

ترمومتر طبی مارمونیکس MIB-393

قیمت : ۹۶۰,۰۰۰   تومان 1,220,000 تومان
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.