تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

اصالت کالاهای وب سایت تجهیزات اندازه گیری و ابزاردقیق بهروز:

تعهد ما نسبت به کیفیت و عملکرد محصولات، باعث شده که برندهایی چون فلوک، هیوکی، اکستک، کیوریتسو، تستو، یونیتی، و مارمونیکس به عنوان نمادهایی از عملکرد برتر و اعتمادسازی در بازار معرفی شوند. همواره در تلاش بوده‌ایم تا با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها و استانداردهای کیفیت جهانی، محصولاتی را ارائه دهیم که نه تنها نیازهای شما را برطرف کنند، بلکه از انتظارات شما عبور کنند.
گارانتی به عنوان نماد دیگری از تعهد ما به کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش است. ما به افتخار اعلام می‌کنیم که تمامی محصولات از برندهای معتبر ما دارای گارانتی معتبر هستند. این گارانتی نشان‌دهنده اعتماد ما به کیفیت محصولات است و به شما اطمینان می‌دهد که ما آماده‌ایم در هر مرحله از خدمات پس از فروش، پشتیبانی و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنیم.
تلاش‌ها و سخت‌کوشی‌های مستمر تیم‌های ما، منجر به بهبود مداوم محصولات و خدمات ما شده است. ما همواره به دنبال نقد و پیشنهادات شما هستیم تا بتوانیم با بهتر شدن، رضایت شما را به اوج برسانیم.

شرایط گارانتی در شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزاردقیق بهروز:

گارانتی ما تنها برای خریدار اصلی محصول و در محدوده جغرافیایی مشخص اعمال می‌شود.
تمامی محصولات قابل خرید از وب سایت تجهیزات اندازه گیری و ابزاردقیق بهروز قبل از ارسال توسط کارشناسان فنی این فروشگاه اینترنتی تست و بررسی می شوند تا با خیال راحت برای مشتریان محترم ارسال شوند، در صورت مشاهده هر گونه علامت از خرابی یا نقص در محصول خریداری‌شده، لطفاً بلافاصله با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و مشکل را گزارش دهید.
اگر نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات محصول وجود داشته باشد، تیم ما در اسرع وقت این اقدامات را به‌عمل خواهد آورد.
تیم پشتیبانی ما آماده است تا در صورت بروز هرگونه سوال، ابهام یا نیاز به راهنمایی، به شما کمک کند. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:
تلفن: 
021-33940961-2
051-31774
ایمیل: Btmco.Tools@Gmail.com
مجدداً از همراهی شما در این مسیر تشکر و قدردانی می‌کنیم. اعتماد شما برای ما ارزشی بی‌قیمت و باعث الهام و انگیزه‌بخش برای ادامه راه است.
با آرزوی سلامتی، موفقیت و سربلندی برای شما،
تیم تجهیزات اندازه گیری بهروز
     ☎: 021-33940961 - 051-31774  - 📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت مطعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز می باشد. Copyrights. © 2018 by BTMCO
MySupپشتیبانی