قوانین و مقررات خرید کالا

 

نحوه ارسال کالا: 

نحوه ارسال کالا در شرکت تجهیزات اندازه گیری ابزار دقیق بهروز برحسب موجودی کالا از انبارهای شهرهای تهران و یا مشهد می باشد. از مشتریان عزیز خواهشمندیم در صورت نیاز فوری در همان روز سفارش از موجودی کالا در شهر مورد نظر و نزدیک به محل اسکان خود با تماس با اطلاعات صفحه تماس با ما اطمینان حاصل نموده تا در کوتاهترین زمان ممکن کالا به دست شما مشتریان محترم رسیده و تحویل داده شود.

نحوه ارسال کالا برای پرداخت های بانکی به صورت ساتنا و پایا:

مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند در صورت پرداخت به شکل حواله بانکی بصورت های ساتنا و پایا  تا زمان نشستن وجه حواله های ذکر شده در حساب مقصد این شرکت از ارسال کال  معذور بوده ولی تمام تلاش خود را میکنیم در کوتاه ترین مدت کالا ارسال گردد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018