اسیلوسکوپ دستی و پرتابل 

در اینجا به مقایسه تخصصی در مورد مزایا و معایب اسیلوسکوپ دستی و پرتابل یا قابل حمل خواهیم پرداخت. تکنولوژی جدید و نسل جدید اسیلوسکوپ دیجیتال با نام اسیلوسکوپ دستی و یا پرتابل در سال های اخیر تولید و مورد استفاده بسیاری از مهندسین برق و الکترونیک قرار گرفته است و استقبال فراوانی از آن شده است راحتی در حمل و آسانی در نگهداری این دستگاه بازار فروش خوب و قیمت رقابتی این محصول را در صدر جدول فروش اسیلوسکوپ ها قرار داده است. اسیلوسکوپ دارای مزایای متعددی است که به اختصار بعضی از این موارد را در اختیارتان می گذاریم. اسیلوسکوپ پرتابل در مقایسه با مدل های رومیزی دارای وزن کمتر، حمل آسان و تغذیه برق و باطری جهت استفاده در محیط آزمایشگاه، خطوط تولید و یا محیط صنعتی می باشد همچنین اسیلوسکوپ های دستی مجهز به مولتی متر و دارای قابلیت انتقال دیتا(داده) به کامپیوترمی باشند. محل استفاده اسیلوسکوپ ها بسیار مهم می باشد جهت استفاده در آزمایشگاه و یا محیط ثابت انتخاب اسیلوسکوپ رومیزی در مقایسه با پرتابل گزینه بهتری می باشد اما جهت استفاده در محیط بیرون و غیر ثابت انتخاب اسیلوسکوپ دستی به دلیل برخورداری از باطری داخلی و در نتیجه عدم نیاز به برق شهری و همچنین وزن سبک هنگام حمل ونقل بهترین انتخاب می باشد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA POPULAR/TAIWAN
اسیلوسکوپ پرتابل هانتک مدل 2C42

اسیلوسکوپ پرتابل هانتک مدل 2C42

قیمت : ۳,۷۹۵,۰۰۰   تومان 3,850,000 تومان
اسیلوسکوپ دستی دیجیتال هانتک مدل DSO-1102B

اسیلوسکوپ دستی دیجیتال هانتک مدل DSO-1102B

قیمت : ۱۷,۲۵۰,۰۰۰   تومان 17,450,000 تومان
اسیلوسکوپ دستی دیجیتال هانتک مدل DSO-1062B

اسیلوسکوپ دستی دیجیتال هانتک مدل DSO-1062B

قیمت : ۱۳,۲۲۵,۰۰۰   تومان 13,398,000 تومان
اسکوپ پرتابل یونیتی UNI-T UT81C

اسکوپ پرتابل یونیتی UNI-T UT81C

قیمت : ۷,۲۱۸,۰۰۰   تومان 8,492,000 تومان

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.نمایندگی رسمی یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.