منبع تغذیه قابل برنامه ریزی دستگاهی است که کاربرمی تواند پارامتر های مختلف مورد نیاز خود را از طریق یک واسط دیجیتال با پروتکل استاندارد و یا از طریق یک پنل کنترل دستی تنظیم نماید. نمونه ای از این محصولات عبارتند از: فانکشن ژنراتور، سیگنال ژنراتور و سوئیپ ژنراتور.
توان و ولتاژ بالا قابل برنامه ریزی به صورت دیجیتال و آنالوگ؛ در این منابع تغذیه پارامترهای: فرکانس،‌ دامنه AC، بایاس DC ، محدود کننده جریان و حتی فاز خروجی ها نسبت به یک مرجع مشخص قابل برنامه ریزی می باشد. از بهترین منبع تغذیه های موجود می توان به برند TWINTEX اشاره کرد که شرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز مسوولیت فروش آن را دارد.
منبع تغذیه DC قابل برنامه‌ریزی (Programmable DC Power Supply) که در بسیاری از صنایع کاربرد دارد، یک مبدل توان است که برق ورودی AC (جریان متناوب) تک فاز یا سه فاز را به خروجی DC رگوله شده (جریان مستقیم) تبدیل می‌کند. یک منبع تغذیه قابل برنامه ریزی ویژگی های مختلفی دارد از جمله: شکل موج های سینوسی، پله ای، مربعی،‌ دندانه اره ای، مثلثی و ترکیبی از شکل موجها، تعداد کانال های خروجی: تا چهار عدد، سنسور جریان مجزا برای هر کانال، قابلیت تنظیم پارامترهای هر کانال به صورت مجزا، سوئینگ ولتاژ: تا بیش از 300 ولت، نرخ تغییر ولتاژ خروجی (SlewRate): بهتر از یک ولت بر میکروثانیه، جریان خروجی هر کانال: تا 3 آمپر و همچنین حفاظت هایی از قبیل اتصال کوتاه، اضافه جریان، اضافه دما، حفاظت ضریب توان در سفارشات منابع تغذیه توان بالای با خروجی AC.
این دستگاه در دو حوزه آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و کنترل کیفی و حوزه های مختلف صنعتی مثل صنایع نیمه هادی، خودروسازی،‌ لیزر، هوافضا، آبکاری و مخابرات کاربرد دارد و شما می توانید پاسخ این سوال را که منبع تغذیه قابل برنامه ریزی چیست و همچنین بهترین و باکیفیت ترین انواع منبع تغذیه قابل برنامه ریزی را در فروشگاه اینترنتی شرکت بین المللی بهروز به عنوان شرکت پیشرو در تهیه و تامین تجهیزات اندازه گیری در ایران بیابید.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA POPULAR/TAIWAN
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است.افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.