ابزار آلات

استفاده از ابزار یکی از نیاز های اولیه هر تعمیرکار و تکنیسین برق و مکانیک است که برای انتخاب ابزار مناسب باید به کاربرد هرکدام توجه کرد. خرید از عمده فروشی ابزار آلات در ایران سبب شده ابزار الات با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف کننده برسد علاوه بر آن کیفیت تجهیزات نیز تضمین شده است. با پیشرفت تکنولوژی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی ابزار آلات در ایران خرید را برای همکاران و مشتریان راحت و ارسال کار در زمان کمتری به دست متقاضی می رسد. با توجه به تنوع زیاد در تجهیزات و ابزار آلات نیاز است به شرح مختصری از این گروه پرداخته شود تا خرید ابزار آلات راحت تر صورت گیرد.
سیم چین :
یکی از ابزارهای پر درخواست در تمامی صنایع است. سیم چین در سایز های مختلف و برای کاربرد های مختلف ساخته می شود. سیم چین از دو لبه تیز برای برش کابل و پایه قطعات الکترونیک ساخته می شود. انواع سیم چین با توجه به رده مختلف مانند کف چین برای قطع پایه قطعات ریز مانند قطعات الکترونیک استفاده می شود.
سیم لخت کن :
سیم لخت کن ابزاری برای برداشتن روکش روی سیم است. انواع سیم لخت کن را می توان به دو صورت سیم لخت کن خودکار و دستی تقسیم کرد. سیم لخت کن خودکار با توجه به سایز سیم شیار هایی بروی فک آن وجود دارد و کاربر با اعمال فشار به دسته های انبر فک دوم ابتدا سیم را نگه داشته و فک اول که با توجه سایز سیم تقسیم بندی شده را روکش سیم را جدا می کند.
 

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
ست انبردست، سیم چین، دم باریک

ست انبردست، سیم چین، دم باریک

قیمت : ۱۹۹,۰۰۰   تومان 278,000 تومان
021-33940961-2
 

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی