ترانسمیتر دما

 
ترانسمیتر دما یک ابزار الکتریکی است که به یک دماسنج مانند ترموکوپل،RTD یا ترمیستور  را به یک دستگاه اندازه گیری یا کنترل مانند PC ،DCS  ،PLC، کنترل کننده حلقه،  دیتالاگر، نمایشگر یا ضبط کننده متصل می کند. به طور معمول، فرستنده های دما سیگنال ورودی سنسور را ایزوله، تقویت، فیلتر، خطی سازی و تبدیل می کنند و سپس یک سیگنال خروجی استاندارد شده را به دستگاه کنترل ارسال می کنند. سیگنال های خروجی الکتریکی رایج که در کارخانه های تولیدی استفاده می شوند، محدوده  4 تا 20 میلی آمپر یا 2 تا 10 ولت DCهستند. برای مثال،  4میلی آمپر می تواند  2درجه سانتی گراد و  20 میلی آمپر به معنای 100 درجه سانتی گراد باشد.
رایج ترین انواع ورودی برای ترانسمیترهای دما، ترموکوپل ها و  RTDها هستند. ورودی ترموکوپل امروزه در صنعت، فرستنده های ترموکوپل معمولاً از نوع  J ،T ،Kو  Eهستند. این بدان معنا نیست که نمیتوانید فرستنده هایی را برای انواع دیگر ترموکوپل ها پیدا کنید. اما ممکن است گرانتر باشند. ترموکوپل ها دارای دو سیم هستند، بنابراین فرستنده ها دارای دو پایانه ورودی هستند که سیم ها را می توان در آن وصل کرد. سیم کشی صحیح ترموکوپل بسیار مهم است. فرستنده باید با جبران اتصال سرد خریداری شود. جبران اتصال سرد به عنوان مرجعی برای اتصالی که در محیط غوطه ور است استفاده می شود.فرستنده های ترموکوپل دارای یک گفتگوی صفر و اسپان خواهند بود که برای اهداف کالیبراسیون استفاده می شود. اگر متوجه شدید که دستگاه شما مقادیر نادرست را می خواند، باید دستگاه را با استفاده از این پتانسیومترها بچرخانید.
ورودی های  RTD بر اساس مقدار مقاومت آنها طراحی می شوند. پلاتین ماده ای است که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و دارای ضریب دمایی0.00393 درجه سانتی گراد است. از این طریق، می توان طیف گسترده ای از مقادیر مقاومت را ایجاد کرد. آنها می توانند از  10 تا 10000 متغیر باشند، اما رایج ترین آنها  100 است که به عنوان PT100 شناخته می شود.هنگامی که مقدار مقاومت  RTD خود را می دانید، تعیین ورودی فرستنده را نیمه تمام کرده اید. مرحله بعدی تصمیم گیری در مورد تعداد سیم برای  RTD است.  RTD در3 پیکربندی سیم کشی مختلف ساخته می شود:  2سیم، 3سیم و  4سیم. پیکربندی  3 سیم مقرون به صرفه ترین است و دقت و دقت کافی را ارائه می دهد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN

با  ثبت ایمیل خود، از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی