ترانسمیتر سطح اختلاف فشاری

ترانسمیترهای فشار دیفرانسیل در ابتدا برای استفاده در لوله ها برای اندازه گیری فشار قبل و بعد از برخورد سیال با سنسور ترانسمیترطراحی شده بودند. ترانسمیترهای فشار دیفرانسیل استاندارد دارای دو اتصال هستند.  که در کنار هم قرار گرفته اند تا افت فشار بین نقاط بالاتر و پایین تر یک مخزن را اندازه گیری کنند. یک ترانسمیتر اختلاف فشار با اندازه گیری فشار تفاضلی بین فازهای مایع و گازی سیال در داخل یک مخزن بسته، سطح را محاسبه می کند. این محاسبه به این گونه می باشد که یک لوله از بالای مخزن و یک لوله هم از کف مخزن به ترانسمیتر وصل می شود و هرچقدر قطر این لوله ها کمتر باشد فرآیند سنجش سطح با دقت بالاتری انجام میشود از سنجش اختلاف فشار بین این دو لوله متصل شده میتوان میزان سطح سیال در مخزن را محاسبه کرد. برای محاسبات دقیق، فاکتورهای مهم عبارتند از : هندسه مخزن افقی یا عمودی، اشکال درب ها و ارتفاع مخزن. ترانسمیترهای فشار دیفرانسیل کلاسیک همچنین می توانند دبی را اندازه گیری کنند.

انواع ترانسمیتر سطح اختلاف فشاری 

ازانواع ترانسمیتر های سنجش سطح اختلاف فشاری میتوان به سه نوع سیلیکونی، دیافراگمی و الکترونیکی اشاره کرد. که سیلیکونی برای سیالات با حالت تهاجمی پایین و دیافراگمی برای سیالات تهاجمی و الکترونیکی برای اندازه گیری های بسیار دقیق مورد استفاده می باشند. سیستم دیفرانسیل فشار الکترونیکی مسائل مکانیکی سنتی را حذف می کند و در نتیجه در دسترس بودن و قابلیت اطمینان فرآیند بیشتر می شود. همچنین خطرات ایمنی با معماری و طراحی سیستم  dpالکترونیکی به حداقل می رسد.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
ترانسمیتر فشار مدل YOKOGAWA ejx438a

ترانسمیتر فشار مدل YOKOGAWA ejx438a

تماس بگیرید
021-33940961-2 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018