گیج فشار دیجیتال

گیج های دیجیتال؛ فشار داخل یک سیستم را به روشی خاص اندازه گیری می کنند. به این صورت که آنها فشار را به سیگنال الکترونیکی تبدیل می کنند. و این سیگنال با استفاده از نمایشگر دیجیتال نمایش داده می شود، علاوه بر این سیگنال می تواند با استفاده از سوییچ برای کنترل تجهیزات استفاده شود. گیج های دیجیتال در مقایسه با گیج های آنالوگ از دقت بالاتری برخوردار هستند. فشارسنج های دیجیتال از سنسورهای فشار برای تبدیل فشار به سیگنال الکترونیکی استفاده می کنند. انواع مختلفی از سنسورهای فشار وجود دارد، اما رایجترین آنها سنسور فشار پیزورزیستیو است. این سنسور از یک دیافراگم تشکیل شده است که به عناصر پیزومقاومتی مجهز شده است. فشار متوسط باعث انحراف دیافراگم می شود، این انحراف باعث تغییر در سطح مقطع عناصر پیزومقاومتی می شود که مستقیماً با مقاومت الکتریکی جفت می شود. دقت فشارسنج های دیجیتال به صورت درصدی از اندازه گیری بیان می شود. دقت این گیج ها از غیر خطی بودن، پسماند بودن، انحراف مقدار پایانی، افست صفر و خطا ترکیب شده است.

جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند : EXTECH/USA FLIR/USA UNI-T/CHINA AZ/TAIWAN
تست گیج دیجیتال ویکا مدل CPG1500

تست گیج دیجیتال ویکا مدل CPG1500

تماس بگیرید
021-33940961-2
 
گیج فشار دیجیتال ویکا مدل DG-10

گیج فشار دیجیتال ویکا مدل DG-10

تماس بگیرید
021-33940961-2
 
تست گیج دیجیتال ویکا مدل CPG500

تست گیج دیجیتال ویکا مدل CPG500

تماس بگیرید
021-33940961-2
 

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی