Uni-Trend Technology (China) Co.، Ltd. کمپانی یونیتی چین یکی از مشهورترین ارائه دهنده ابزارهای تست و اندازه گیری در آسیا است. شرکت Uni-Trend دارای گواهینامه ISO9001 و ISO14001 بوده و گواهینامه های CE ، ETL ، UL ، GS را در زمینه محصولات تست و اندازه گیری اخذ نموده است،کمپانی یونیتی با دارا بودن مراکز تحقیق و توسعه در چنگدو و دونگوان قادر به تولید نوآورانه، قابل اعتماد،ایمن و کاربر پسند در زمینه کلیه دستگاه های تست و اندازه گیری میباشد، Uni-Trend در جهت توزیع محصولات و خدمات محصول همکاری هایی با شرکای بیش از 80 کشور جهان داشته است و محصولاتی با بالاترین حد استانداردهای جهانی و صنعتی را عرضه نموده است. شرکت بهروز این افتخار را دارد که به عنوان نماینده رسمی و انحصاری یونیتی در ایران وظیفه خدمت رسانی را به انجام رساند.

درباره کمپانی یونیتی

Uni-Trend قادر است خواسته های مهندسین را از سراسر جهان به طور کامل برآورده کند. کمپانی یونیتی همواره تلاش نموده است محصولات ابزاردقیق و اندازه گیری خود را با بالاترین سطح کیفیت جهانی و در عین حال پایین ترین قیمت، جهت جلب رضایت مصرف کنندگان و کسب بیشترین سهم فروش به بازار عرضه نماید.

شما میتوانید کلیه محصولات یونیتی را از شرکت بهروز نماینده رسمی و انحصاری کمپانی یونیتی چین در ایران، با پایین ترین قیمت و گارانتی معتبر خرید نمایید. همچنین کارشناسان ما با احترام آماده هرگونه راهنمایی، مشاوره و پاسخگویی در زمینه خرید تجهیزات یونیتی و محصولات اندازه گیری و ابزار دقیق به کلیه مشتریان و مهندسین و فعالان صنعت میباشند.

کمپانی یونیتی یکی از مشهورترین ارائه دهندگان راه حل های تست و اندازه گیری در آسیا، شرکت یونی ترند تکنولوژی(یونیتی) میباشد.. شرکت یونیتی دارای گواهی نامه های ایزو۹۰۰۱ و ایزو ۱۴۰۰۱ بوده و دارای گواهینامه هایی در زمینه محصولات تست و اندازه گیری از جمله CE ، ETL ، UL ، GS و غیره نیز میباشد.شرکت یونیتی با دارا بودن مراکز تحقیق و توسعه در چنگدو و دونگوان ، توانایی تولید انواع محصولات نوآورانه، قابل اعتماد و بی خطر در زمینه محصولات تست و اندازه گیری کاربر پسند را داراست. یونیتی برای توزیع محصولات و خدمات محصول همکاری هایی با شرکای بیش از 80 کشور جهان داشته است و نمایندگی محصولات یونیتی در ایران متعلق به فروشگاه تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز است. با استفاده از محصولات با استانداردهای صنعتی، یونیتی قادر است خواسته های مشتریان محصولات خود را از سراسر جهان به طور کامل برآورده کند.

سیاست راهبردی

طراحی و توسعه

در مواجهه با پیشرفت سریع فن آوری در جامعه مدرن ، این شرکت روند تولید محصولات خود را با هدف ارائه محصولاتی با بالاترین استانداردهای کیفیت، از طریق تحقیق و توسعه مداوم حفظ کرده است

در جهت عملی شدن این راهبرد مهندسان تیم تحقیق و توسعه شرکت یونیتی بر روی ایجاد بهترین کیفیت، تنوع، و ارائه محصولات رقابتی متمرکز شده است.

در فرآیند توسعه محصول، تاکید بر نوآوری و ایمنی، برای اطمینان از تمام محصولات جدید ارائه شده با مشتریان ، نیازها و استانداردهای ایمنی برآورده از یک دیدگاه جهانی است.

در فرآیند توسعه محصول، تاکید بر نوآوری و ایمنی و ارائه محصولی با بالاترین استانداردهای جهانی به مشتریان است.

مدیریت و کیفیت

یونی ترند از مدل PDCA برای برنامه ریزی ، بهبود مداوم و اجرای فعال سیستم مدیریت کیفیت برتر بهره میبرد، که این نیز مبتنی بر سیستم استاندارد بین المللی کیفیت ISO 9001 است. سیستم مدیریت کاربردی و مؤثر Uni-Trend با نظارت دقیق و مؤثر ، تأثیرات مثبتی بر محصول و کیفیت کار داشته دارد.این مهم را شرکت با واگذاری نمایندگی انحصاری یونیتی در ایران به شرکت بهروز به بهترین شکل توانسته است پیاده سازی نماید.

توسعه شبکه جهانی فروش

در راستای فروش جهانی، شبکه فروش بین المللی همه قاره ها به جز قطب جنوب را پوشش می دهد. محصولات کمپانی با نام تجاری اصلی UNI-T در بیش از 80 کشور در سراسر جهان فروخته شده است، با پوشش تمام کشورهای بزرگ در حال توسعه و بازارهای نوظهور.نماینده رسمی و انحصاری یونیتی در ایران شرکت بهروز میباشد.

افق دید شرکت

با بهبود مداوم فن آوری محصول و استانداردهای کیفیت ، Uni-Trend نشان داده که در بازار جهانی، با تغییر و تحولات آن خود را وفق داده است. در Uni-Trend ، بنیاد محکم ما به ما این امکان را می دهد تا فرهنگ سازمانی خود را حفظ و تقویت کنیم و محصولات باکیفیت ، ایمن و مقرون به صرفه را برای کاربران جهانی به ارمغان بیاوریم. ما همیشه به دنبال راه های جدید و فرصت های همکاری با شرکای سراسر جهان هستیم Uni-Trend به دنبال تبدیل شدن به یک ارائه دهنده معتبر جهانی در زمینه تست و اندازه گیری میباشد. شرکت بهروز با دارا بودن نمایندگی رسمی یونیتی و کادری مجرب و متخصص توانسته این هدف را به بهترین شکل در ایران به انجام برساند.

تاریخچه شرکت

 • ۱۹۸۸
 • فروش محصولات تست و اندازه گیری را در بازار الکترونیکی شنژن سگ آغاز کرد.

 • ۱۹۹۳
 • شرکت مرکز تحقیق و توسعه را برای توسعه محصول ایجاد کرد.

 • ۱۹۹۷
 • نام تجاری UNI-T تعیین گردید.

 • ۱۹۹۸
 • شرکت گواهی تأیید کیفیت ISO 9001 را از LRQA کسب کرد.

 • ۲۰۰۳
 • شرکت دوباره به شهر هومن ، شهر دونگوان تغییر نام داد و به Uni-Trend Technology (Dongguan) Limited تغییر نام داد.

 • ۲۰۰۶
 • شرکت همکاری با بخش آموزش و توسعه تجهیزات را آغاز کرد.

 • ۲۰۱۲
 • این شرکت به منطقه توسعه فناوری صنعتی دریاچ Dong دونگوان سونگشان نقل مکان کرد.

 • ۲۰۱۸
 • شرکت تحول سیستم سهامداری را به پایان رساند.

 • سال ۲۰۲۰
 • شرکت وارد حوزه پزشکی و IoT شد.


  گواهینامه ها

  گواهی ایزو نمایندگی محصولات یونیتیگواهینامه ایزو 14001 نمایندگی رسمی محصولات یونیتیگواهینامه UL نمایندگی یونیتیگواهینامه cTUVusنمایندگی رسمی و انحصاری یونیتیگواهینامه CE (EMC) نمایندگی رسمی یونیتی

 

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی