تست ترموگرافی و نقش آن در بازرسی فنی سیستم‌های صنعتی

تاريخ : ۱۴۰۲/۱/۲۶

تست ترموگرافی و نقش آن در بازرسی فنی سیستم‌های صنعتی

ترموگرافی یکی از روش‌های غیرمخرب است که در بازرسی فنی سیستم‌های صنعتی به کار می‌رود. این روش برای تشخیص نقاط گرمایی در قطعات و تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یکی از مهم‌ترین روش‌های تشخیص اشکال در صنعت مطرح است. در تست ترموگرافی با استفاده از دوربین حرارتی و سنسورهای خاص، تصویر با طیف حرارتی تولید می شود، و در روی صفحه نمایش دوربین قابل رویت می باشد. 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018