مجله برق و فناوری بهروز

  5 مولتی متر برتر هیوکی

مولتی‌مترها ابزاری حیاتی برای هر تکنسین و مهندس الکترونیک هستند و هیوکی (Hioki) به عنوان یکی از برندهای معتبر در این زمینه شناخته می‌شود. در این مقاله، ما به بررسی 10 مدل برتر مولتی‌مترهای هیوکی می‌پردازیم و ویژگی‌های برجسته هر کدام را معرفی می‌کنیم.

۱۴۰۲/۱۰/۲۹  : تاريخ

  ابزار دقیق چیست؟ | آشنایی با تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق

در عصر حاضر، تجهیزات اندازه ‌گیری و ابزارهای دقیق نقش محوری در هر صنعتی ایفا می‌کنند. از تولید و مهندسی گرفته تا پزشکی و تحقیقات علمی، این ابزارها امکان دستیابی با دقت بالا و کارایی عالی را فراهم می‌آورند.

۱۴۰۲/۱۰/۱۴  : تاريخ

  برندهای ابزار دقیق

ابزار دقیق نقش مهمی در صنعت و تحقیقات علمی ایفا می‌کند. دقت و صحت اندازه‌گیری‌ها به طور مستقیم به کیفیت و ویژگی‌های ابزار دقیق بستگی دارد. در این نوشته قصد داریم تا برخی از معتبرترین و پرکاربردترین برندهای ابزار دقیق در دنیا را معرفی کنیم. برندهایی همچون Fluke, Kyoritsu, Hioki, UNI-T, Testo و ... که همه ی آن ها شرکت‌هایی معتبر در تولید انواع ابزار دقیق برای اندازه‌گیری‌های شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی هستند.

۱۴۰۲/۹/۱۰  : تاريخ

  تست ارتعاش در موتور های الکتریکی

درتمامی صنایع وکارخانجات در حدود 90% تجهیزات از نوع دوار بوده (الکتروموتورها،فن ها،پمپ ها و......) که این تجهیزات نیاز به یک برنامه منظم و دقیق تعمیر و نگهداری دارند. یکی از مهم ترین تست ها در روی این تجهیزات در چک لیست تعمیرات دوره ای تست ارتعاش می باشد.

۱۴۰۲/۶/۱۱  : تاريخ

  اصول کار دستگاه تست باتری

باتری‌ها یکی از مؤلفه‌های اساسی در تأمین انرژی برای دستگاه‌های مختلف می‌باشند. برای اطمینان از عملکرد بهینه باتری‌ها، نیاز به دستگاه‌های تست باتری داریم. در این مقاله، به بررسی اصول کار دستگاه تست باتری خواهیم پرداخت

۱۴۰۲/۶/۷  : تاريخ

  تست مقاومت عایقی و تست hipot

در این مقاله که توسط شرکت ابزار دقیق و تجهیزات اندازه گیری بهروز جمع آوری شده به موضوع مهم تست مقاومت عایقی و تست HI-POT می پردازیم. از موضوعاتی که در این مقاله به آن می پردازیم می توان به عایق و انواع آن، دستگاه تست مقاومت عایقی، روش های تست و اندازه گیری مقاومت عایقی، تست مقاومت عایقی دستگاه ها، تست Hi pot اشاره کرد.

۱۴۰۲/۵/۱۷  : تاريخ

  ولتاژ گام و ولتاژ تماس چیست؟

در سیستم های الکتریکی زمانی که خطای در اتصال سیم برقدار به زمین ویا به بدنه فلزی دستگاه ها ایجاد گردد،دراین حالت ولتاژ گام وتماس برای سیستم قابل تعریف خواهد بود.

۱۴۰۲/۵/۱۰  : تاريخ

  تست ترموگرافی و نقش آن در بازرسی فنی سیستم‌های صنعتی

ترموگرافی یکی از روش‌های غیرمخرب است که در بازرسی فنی سیستم‌های صنعتی به کار می‌رود.

۱۴۰۲/۱/۲۶  : تاريخ

  مزایای دوربین ترموگرافی

یک تست فیزیولوژی غیر مهاجم است که تنها در مدت زمان کوتاهی انجام می گردد. این تکنیک تشخیص از طریق تبدیل انرژی مادون قرمز متساعد شده از پوست به صورت انرژی الکتریکی بر انگیخته شده که به صورت رنگی قابل روئیت می باشد.

۱۴۰۱/۱۰/۲۴  : تاريخ

  می دانید فشار هوا یا فشار جو چیست؟

فشار هوا یا فشار جو نیرویی است که در هر نقطه بر حسب وزن ستونی از هوا که در بالای آن نقطه وجود دارد، بر سطح وارد ‏می‌شود. این فشار در سطح آب ها و دریاهای آزاد در حدود ۱ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.

۱۴۰۱/۱۰/۲۴  : تاريخ

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018