اخبـــار

  فشارسنج یا بارومتر در ایستگاه هواشناسی كازرون

مدیر كل هواشناسی استان فارس گفت: سامانه فشارسنج یا بارومتر در ایستگاه هواشناسی كازرون نصب شده كه از این ‏طریق به ایستگاه بین‌المللی هواشناسی پیوسته است‎.‎

۱۴۰۱/۱۰/۲۵  : تاريخ

  مزایای دوربین ترموگرافی

یک تست فیزیولوژی غیر مهاجم است که تنها در مدت زمان کوتاهی انجام می گردد. این تکنیک تشخیص از طریق تبدیل انرژی مادون قرمز متساعد شده از پوست به صورت انرژی الکتریکی بر انگیخته شده که به صورت رنگی قابل روئیت می باشد.

۱۴۰۱/۱۰/۲۴  : تاريخ

  می دانید فشار هوا یا فشار جو چیست؟

فشار هوا یا فشار جو نیرویی است که در هر نقطه بر حسب وزن ستونی از هوا که در بالای آن نقطه وجود دارد، بر سطح وارد ‏می‌شود. این فشار در سطح آب ها و دریاهای آزاد در حدود ۱ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.

۱۴۰۱/۱۰/۲۴  : تاريخ

  درباره زبری سنج چه می دانید؟

میزان زبری یا‎ roughness ‎میزانی برای تعیین بافت سطح است و با تعیین میزان تغییرات عمودی بر سطح نسبت به سطح ‏صاف واقعی تعیین می شود‎

۱۴۰۱/۱۰/۲۴  : تاريخ

  پرشر متر (فشار سنج) دیجیتال چه دستگاهيست

در اين دسته فشار سنج ها در حقيقت از يك سنسور حساس از نوع استرين گيج ساخته شده كه به كمك مدار الكترونيكی از نوع پل وتسون می تواند مقادير نيروی وارد شده بر سنسور را به صورت پارامتر الكتريكی و با اسكيل و كاليبره مناسب به فشار نشان دهد.

۱۴۰۱/۱۰/۲۴  : تاريخ

  آيا ميدانيد فناوری سنجش فاصله ليزری كجا كاربرد دارد؟

زمان صرف شده برای یک پالس نور برای طی کردن فاصله رفت و برگشت تا هدف، با دانستن سرعت نور و اندازه گیری دقیق زمان طی شده، فاصله محاسبه می شود.

۱۴۰۱/۱۰/۲۳  : تاريخ

  معرفی محصولات مارمونیکس

برند مارمونیکس از سال 2012 تحت لیسانس کانادا ثبت و شروع به تولید محصولات خود کرد. MARMONIX با چندین سال تجربه و پرسنل متخصص در سراسر جهان در بخش های برق، ساخت و ساز، تولید، کارخانه ، فرآیند و اتوماسیون، محیط زیست، الکترونیک، و تعمیرات در سراسر جهان حضور پررنگی دارد.

۱۴۰۱/۱۰/۷  : تاريخ

  روش های عیب یابی کابل

روش های عیب یابی کابل وتعیین محل ومکان کابل معیوب

۱۴۰۱/۹/۲۶  : تاريخ

  نحوه استفاده از کلمپ متر

در این مقاله توضیح مفصلی در مورد نحوه استفاده از کلمپ متر و همچنین اقدامات احتیاطی مربوطه ارائه می دهد.

۱۴۰۱/۹/۲۶  : تاريخ

  راهنمای دستگاه ارت سنج کلمپی Kyoritsu 4200

راهنمای آموزش کار با دستگاه ارت سنج کلمپی Kyoritsu -4200 در شرکت تجهیزات اندازه گیری وابزار دقیق بهروز توسط دپارتمان آموزش

۱۴۰۱/۹/۲۵  : تاريخ

از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
 
  
 
Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد. ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق، فنی و مهندسی، بهداشت و ایمنی کار، حفاظت و بازرس، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند: انواع ترنسمیتر فشار (گیج ها، اختلاف فشار)، ترنسمیتر دما (ترموکوپل، RTD)، ترنسمیتر سطح (التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری)، ترسمیتر مایعات (کنداکتیویتی، PH سنج، کدورت سنج)، فلومترها (توربینی، فلو سوئیچ ها، ورتکس مغناطیسی)، اکچویتورها (فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر)، انواع سنسور ها (نوری، خازنی، القایی، حرکتی، جابه جایی، دودی، دما فشار)، کالیبراتورها (کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان، کالیبراتور فشار، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها، پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
MySupپشتیبانی