فروش میکرو اهم متر و میلی اهم متر

تاريخ : ۱۳۹۱/۷/۲۲

میلی اهم متر چیست؟

واحد اندازه گیری برای مقاومت کمتر از یک اهم، میلی و میکرو اهم نامیده می شود. یک میلی اهم برابر است با یک هزارم اهم (0.001 Ω) و همچنین یک میکرو اهم( Ω (1  برابر است با یک میلیونیم اهم (0.000001 Ω).
برای مثال 0.5  اهم برابر است با Ω 500 
 

چرا اندازه گیری مقاومت بسیار پائین است؟

مقاومت ممکن است بسیار کوچک به نظر برسد اما از لحاظ ایمنی بسیار استاندارد است. (VDE ,CSA ,VL, …) بسیاری از دستگاه ها احتیاج به برق AC دارند (115 یا 230ولت AC ). جریان های AC نباید با کاربر در تماس قرار گیرد زیرا میزان حوادث و خطاها در این صورت افزایش می یابد.
برای غلبه به این مشکلات، سازندگان یک مسیر زمینی در تجهیزات می سازند که پتانسیل بالا را به زمین منتقل می کند و از کاربر در طول مدت استفاده دور می کند. اگر مقاومت پائینی در این مسیرها وجود داشته باشد، صدمه و آسیب ممکن است ایجاد شود. اندازه گیری میلی اهم، جهت توسعه دستگاه ها و قطعات الکتریکی همچون خازن ها و واسطه ها حائز اهمیت است.

چرا ارتباط 4 سیم زمان اندازه گیری میلی اهم لازم است؟

پین های تست همیشه معرفی می شوند به عنوان مقدار کمی از مقاومت اضافی در اندازه گیری ها. این کار در اندازه گیری های غیر بحرانی مانند مقاومت های مگا اهم قابل قبول است.
به هرحال، وقتی در حال اندازه گیری میلی اهم متر در کاربردهای حیاتی و بحرانی هستید، مقاومت اضافی می تواند اندازه گیری غیر قابل مصرفی را ارائه دهد به این دلیل استفاده از اتصالات 4 سیم امری ضروری است .
میلی اهمتر ها را می توان از به دو دسته پرتابل و آزمایشگاهی تقسیم کرد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018