کنترل صنعتی و سنسورها

تاريخ : ۱۳۹۱/۹/۱۴

کنترل صنعتی و سنسورها

کنترل چیست

همه ما در زندگی روز مره خود واژه کنترل را بسیار شنیده و یا بکار برده ایم اصطلاحاتی نظیر کنترل جمعیت و کنترل صنعتی بسیار ملموستر هستند.

اساسا کلمه کنترل وقتی بکار برده می شود که بخواهیم نحوه رفتار و عملکرد یک پروسه یا فرآیند بگونه ای باشد که موردنظر و مطلوب ماست.

اکنون تعریف کلی از علم کنترل ارائه میدهیم: علم کنترل علمی است که در مورد چگونگی تحت اختیار در آوردن و هدایت رفتارهای پروسه ها صحبت می کند.

رفتارهایی که مورد توجه ما بوده و آن را زیر نظر داریم پروسه گفته می شود.
ورودی های مزاحم و ناخواست های که باعث انحراف خروجی از مقدار مطلوب می شود و ایجاد اختلال در علم کنترل میشود را ورودی های مزاحم یا اغتشاش گفته می شود.

سیستم چیست

سیستم در علم کنترل به مجموعه ای از عناصر گفته می شود که با همکاری و ارتباط با یکدیگر کار مشخص و معین را انجام داده و خروجی یا خروجی های معینی را ایجاد می کنند. این تعریف نه تنها سیستم های فیزیکی بلکه سیستم های اقتصادی و بیو لوژیکی را در نظر می گیرد.

 

 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز 

با افتخار اعلام می‌کنیم که ما، درشرکت تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز، به عنوان یکی از معتبرترین منابع تأمین تجهیزات اندازه‌گیری و ابزار دقیق در ایران حضور داریم و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. ما با ارائه محصولاتی مانند: مولتی متر دیجیتال، کلمپ آمپرمتر، منبع تغذیه، بارومتر، گیج فشار، نیروسنج، فازمتر القایی، اهم‌متر، ترمومتر لیزری، دوربین دید در شب حرارتی، LCR متر، لوکس متر، بادسنج، کلرسنج، دوربین ترموویژن، و ابزارهای دقیق دیگر، به شما کمک می‌کنیم تا در پروژه‌ها و فعالیت‌های خود به بهترین شکل ممکن پیش بروید. از تجربه و تخصص ما برای اندازه‌گیری دقیق و موثرترین استفاده بهره‌مند شوید. ابزار دقیق بهروز نمایندگی هیوکی در ایران، نمایندگی تستو در ایران و همچنین نمایندگی برند های معروفی مثل فلوک، یونیتی، پی سی ای، کیوریتسو، اکستک، مارمونیکس و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. بهروز، همیشه به سوی کیفیت و رضایت شماست.
     ☎: 021-33931174     051-31774    📱:09229004394
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با نام انحصاری BTMCO می باشد. Copyrights. © 2018