مقالات علمی

  کار با اسیلوسکوپ را یاد بگیرید

در دستگاه‌های اسیلوسکوپ آزمایشگاهی، به طور معمول و هماهنگ یک میزان ولتاژ پایدار به صورت داخلی تولید می‌شود که این ولتاژ پایدار دارای دامنه‌ی مشخصی نیز است. این میزان ولتاژ که برای کالیبره سازی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، به طور معمول یک موج مربعی است.

۱۳۹۸/۲/۱۰  : تاريخ

  اصول و نحوه کار و آموزش کار با هات وایر چیست ؟

واحدهای اندازه گیری حجم هوا فوت مکعب بر دقیقه (CFM) و متر مکعب بر دقیقه (CMM ) هستند. اینها واحدهای اندازه گیری مقدار هوای متحرک در حال عبور از مجرای هوا هستند که بوسیله هات وایر نیز قابل اندازه گیری هستند . برای انجام این کار می بایستی محدوده معبر جریان هوا اندازه گیری شود، این مقدار باید برحسب متر مربع یا فوت مربع باشد. مقادیر حاصله بایستی به وسیله کار بر با استفاده از فشردن دکمه بر روی دستگاه ثبت شود و سر عت هوا اندازه گیری می شود. سپس دستگاه قادر خواهد بود با استفاده از اطلاعات حاصله مقدار

۱۳۹۸/۱/۲۹  : تاريخ

  فلورايد چيست و فلورايد سنج چيست ؟

فلورايد چيست و فلورايد سنج چيست ؟؟ فلورايد يكی از عناصر معدني موجود در طبيعت است كه در محيط بصورت يون فلورايد باقی نمانده و بصورت فلورين يافت مي شود. بی ترديد فلورايد يكی از عوامل بسيار مهم در كنترل و پيشگيری از پوسيدگی دندان، هم در كودكان و هم در نوجوانان بوده است. مطالعات وسيع نشان داده است كه خواص ضد پوسيدگی فلورايد به روشهای مختلفی اعمال می گردد.

۱۳۹۱/۹/۲۷  : تاريخ

  پارتيكل يا غبار سنج كانتر چيست؟

چگونه می توان یک پارتیکل کانتر خوب انتخاب و به نحو احسن از ان استفاده کرد؟ پارتیکل کانتر با توجه به درجه آنالیز ذرات انواع مختلفی دارند.

۱۳۹۱/۹/۲۳  : تاريخ

  سنکروسکوپ چیست؟

سنکروسکوپ دستگاهی است که برای ایجاد زاویه فاز و نیز هماهنگ سازی فرکانس بین جریان متناوب (AC) منابع قدرت استفاده می شود.

۱۳۹۱/۹/۲۳  : تاريخ

  موارد استفاده سنکروسکوب و مزایای آن

استفاده از مولدهای برق بصورت موازی بدلیل مزایای آن همواره مورد توجه بوده است ولیکن بدلیل پیچیدگی های فنی و هزینه های ریالی تا پیش از این بیشتر در ارتباط با مولدهای با قدرت های بالا از آن استفاده می شد. در گذشته بدلیل محدودیت های پیشرفت تکنولوژی و نبودن لوازم و ابزار جدید(که عمدتا بر مبنای سیستم های میکرو پروسسوری عرضه شده است مانند دستگاه سنکروسکوب)، مشکلاتی وجود داشته که به برخی از آنها اشاره می گردد.

۱۳۹۱/۹/۲۱  : تاريخ

  آلودگی هوا و سنجش با پارتیکل کانتر یا غبار سنج

آلودگی هوا عبارت است از حضور یك و یا بیش از یك آلاینده در هوای آزاد مانند گرد و خاك، دود غلیظ، گاز مه آلود، بوی نامطبوع به مقدار كافی، با خواص مشخص و مداوم كه می تواند زندگی انسان، گیاه و جانوران و اصول انسانی را به مخاطره اندازد.

۱۳۹۱/۹/۲۱  : تاريخ

  پرگار اندازه گیری

پرگارها جزو وسایل نقل اندازه می باشند که با این وسایل اندازه گیری طول قطعات به طور غیر مستقیم امکان پذیر بوده و با توجه به دقتی که در اندازه گیری از آنها انتظار داریم، ‌از وسیله اندازه گیری مناسبی (خط کش یا کلیس) برای میزان کردن یا خواندن آنها کمک می گیریم،‌ دقت اندازه گیری ابزارهای اندازه گیری مانند پرگارها، بستگی به حساسیت دست اندازه گیر دارد زیرا لمس صحیح این نوع ابزارها با کار، میزان دقت اندازه گیری را تعیین می کند و این نیاز به داشتن احساس قوی (حساسیت دست،‌حس لامسه) و تجربه دارد.

۱۳۹۱/۹/۸  : تاريخ

  حفاظت و ترمیم پایگاه داده در هنگام بروز نقص

پیرامون روشهای حفاظت و ترمیم پایگاه داده در هنگام بروز نقص بحث شده است.

۱۳۹۱/۶/۳۱  : تاريخ

  اصول ترمودینامیک

اصول ترمودینامیک چیست ؟

۱۳۹۱/۶/۳۱  : تاريخ

  مقالات و کتب علمی

شیمیکال      
اخبار      
 
 
      راهنمای مشتری
 
       ارسال سفارش و پیگیری تیپاکس
       شیوه های پرداخت

        خدمات مشتری

         آموزش 
         تضمین اصالت و بهترین قیمت کالا
         رویه های بازگرداندن کالا و وجه 

  از تخفیف ها و جدیدترین های تجهیزات اندازه گیری بهروز  با خبر شوید !

  facebook    Twitter    googleplus    Instagram    aparat    Telegram
   
    
   
  Copyrights. © 2018 by BTMCO                TEL:   021-33940961      051-31774
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز با هدف ارائه خدمات در زمینه فروش و بازرگانی تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، تست و کالیبراسیون فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارآزموده سعی در خدمت رسانی به جامعه علمی و صنعتی کشور نموده است. یونیتی در ایران و افزایش بهره‌وری و توانمندسازی نیروی انسانی و ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات و محصولات، رویکرد اصلی این گروه بوده و تمامی تلاش مدیران و کارشناسان ما ، شناسایی و تامین نیازهای مشتریان و کسب رضایت آنان می‌باشد.ما معتقدیم که استفاده از نیروهای جوان فنی و علمی کشور و اتکا به توان کارشناسان داخلی در توسعه فناوری‌های نوین، تنها راه دستیابی به اهداف متعالی کشور می‌باشد. در این راه انجام ماموریت این گروه با رویکرد به‌روز نگهداری قابلیت‌ها و توانایی‌های محصولات ، ارائه خدمات حرفه‌ای به طرف‌های ذینفع، ارتقاء دانش فنی کارشناسان و تحقیق و پژوهش در حوزه صنعت از اصلی‌ترین راهبردهای گروه ما می‌باشد.
  بازرگانی بین المللی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز ارتباطات متناسب با نیاز واحدهای سازمان های پتروشیمی، واحد های ابزار دقیق ، فنی و مهندسی ، بهداشت و ایمنی کار ، حفاظت و بازرسی ، نظارت و کنترل و تحقیق و توسعه می باشد که تجهیزاتی مانند : انواع ترنسمیتر فشار(گیج ها، اختلاف فشار)،ترنسمیتر دما(ترموکوپل ، RTD )، ترنسمیتر سطح ( التراسونیک ،سوئیچ های سطح و راداری) ، ترسمیتر مایعات( کنداکتیویتی ، PH سنج، کدورت سنج ) ، فلومترها( توربینی ، فلو سوئیچ ها ، ورتکس مغناطیسی )، اکچویتورها(فلومتر،شیرهای اطمینان، نوری ،پوزیشنر) ،انواع سنسور ها(نوری ،خازنی،القایی ، حرکتی ، جابه جایی، دودی ، دما فشار) ، کالیبراتورها( کالیبراتور ولتاژ، کالیبراتور جریان ،کالیبراتور فشار ، کالیبراتور دما) آنالایزها (آنالایزه گازها ،پاور آنالایزر و هارموونیک آنالایزر و … را شامل می شود.
  MySupپشتیبانی